apartment for sale, 3 rooms - Nooruse tn 5, Loksa, Harjumaa

Kompaktne 3-toaline kuurortlinnas!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: electric stove, kitchen 6 m², refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, phone, cable TV, steel door, frontdoor locked, neighbourhood watch
Additional information: parking free parking, furniture, furnishing possibility, separate rooms, high ceilings, wall cupboard, box-room
Neighbourhood: in the city location, roads in good condition roads, water body sea near, neighbours around neighbours, surrounding buildings private houses and apartment buildings

Müüa 3-toaline korter Loksal!

Hubane ja valgusküllane korter asub vaiksel tänaval, osaliselt renoveeritud majas rohelise hooviga. Suurepärane kooslus mugavusest, looduslähedusest ja taskukohasusest!

-Keskküte
-Võimalus paigaldada kamin
-Uus katus ja soojustatud sokkel
-Renoveeritud trepikojad
-Madalad kommunaalkulud
-Korteri aknad avanevad päikeselisele poole vaiksesse hoovi, naabrid on rahulikud ja sõbralikud.

Maja ees on tasuta parkimine ning mõnus aed puhkamiseks.

Korteri juurde kuulub ka suur kelder.

Remondi saab teha oma maitse järgi – suurepärane võimalus oma ideid ellu viia!

Loksast:

Loksa on maaliline mereäärne linnake, mida ümbritsevad marja- ja seenemetsad, jõed, järved ja Lahemaa rahvuspark. Linnas on olemas kõik eluks vajalik: koolid, lasteaiad, toidu- ja ehituspoed, spordisaal ning ujula. Tallinnaga on hea bussiliiklus, autoga jõuab pealinna vaid poole tunniga!

Suurepärane võimalus soetada korter püsivaks elamiseks, suvekoduks või investeeringuks!

Contact
22 000 € 484 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3788783
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 45.5 m²
Floor/Number of floors 2/2
Built in year 1963
Condition needs renovating
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 42401:005:0052
Energy mark Missing
Utilities summer/winter 50 € / 170 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited