house for sale - Rannaallika, Sigala, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Vaikus ja privaatsus

Private property, log house, house area 48.8 m², total area 87 m²

Sanitary arrangements: sauna, local water
Heating and ventilation: solid fuel
Additional information: farm building, electricity, wall wooden wall, rho roof roof

Küla viimane hoonestatud kinnistu. Juurdepääs on kavalalt läbi metsatuka, seega väga privaatne õueala.

Kinnistul on elamu, saun, abihoone, maakividest kelder.

Kõik hooned on vanadest taluhoonetest uuesti üles ehitatud.

Lubatud olemasolevat elamut laiendada või suisa uus juurde ehitada.

Elamus on 2 esikut, kuivkäimla, köök, tuba. Katusekorrusel terve maja pikkuses suvetuba.

Majas on pliit soemüüriga ja kamin. Vesi puurkaevust, el. liitumine 16A.

Saunas leiliruum, pesuruum, puhkeruum ja paargu.

Abihoones paadikuur, töötuba ja puukuur.

Kinnistu koosseisu kuulub 1,01ha metsa ja 0,8ha jupike Allikalahest.

Jahi- ja kalamehed olge nüüd nobedad. Kalad oma merest ja jahiloomad tulevad ise õuele.

Kellel selliseid harrastusi ei ole ja ihkavad rahu, vaikust, privaatsust, puhast õhku ning kõiki muid hüvesid mis Hiiumaal pakkuda on, siis teile on see samuti ideaalne paigake.

Kärdlasse 15km, Heltermaa sadamasse 40km.

Olen AINUKE saarel alaliselt elav kinnisvaramaakler. Kui portaalidest otsitavat ei leia, siis küsi lisa.

Object link

Contact

Turbaza Nurste OÜ
View company's profile
Contact
153 000 € 1 759 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3765279
Rooms 2
total area 87 m²
Number of floors 1
Built in year 1920
Condition needs renovating
ownership form private property
Ground area 28500 m²
Energy mark Missing
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited