apartment for sale, 2 rooms - Salme 54-1, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

2-toaline eraldi sissepääsuga 1-korruse korter.

Apartment ownership, wooden house

Kitchen: ceramic stove, kitchen furniture
Sanitary arrangements: new sewerage system, shower, water boiler, washing machine
Heating and ventilation: air to air heat pump, stove heating
Communications and security: Internet, cable TV
Additional information: new electric wiring, separate entryway, closed courtyard, parking free parking

Müüa renoveeritud majas esimesel korrusel asuv hubane 2-toaline korter, mis on koheseks sissekolimiseks vaba ning pakub hea võimaluse sisustada korter enda käe ja maitse järgi. Korterisse sissepääs on hoovi poolt.

Korteris on 2 tuba, köök, esik, eeskoda ja WC koos duššinurgaga. Korter on läbi maja planeeringuga.
Korteri juurde kuuluvad 2 kuuriboksi, 1/2 pesuköögist, keldriboks ning parkimiskoht hoovis. Pesukööki on soovi korral võimalik ehitada saun.
Õueala kasutuskord on notariaalselt jagatud. Korteri juurde kuuluvale õuealale saab vastavalt soovile rajada väikese ilu- ja/või tarbeaia koos puhke/grillinurgaga lõõgastumiseks.

Korteris on värskendatud siseviimistlust; paigaldatud on uus elektrisüsteem- ja juhtmestik, uus torustik. Põrandad on vahetatud.
Duššinurk koos WC-ga on heas korras, kuid vajab kaasajastamist.

Tubades loob hubast kodusoojust läbi kahe toa paiknev ahi. Köögis on väike pliit soojamüüriga mis ulatub ka ühte tuppa. Ahiküte ja võimalus kasutada puupliiti söögi tegemiseks (ja/või) lisakütteks annab suurepärase võimaluse hoida kontrolli all elektrikulud. Mugavust loob elutuppa paigaladatud õhksoojuspump, mida saab vajadusel kasutada kogu korteri kütmiseks või kiirel ajal lisasoojuse saamiseks või kuumal suvel hoopis jahutamiseks.
Avar tuulekoda ehk eeskoda on kütteta ruum, kuid see loob mugava sissepääsu ja pakub võimalust kasutada seda vastavalt enda vajadustele kas lisaesikuna või asjade hoiustamiseks.
Kööki on paigaldatud uus köögitehnika: keraamiline pliidiplaat, elektriline praeahi, kubu ning pesumasin.
Korterisse on paigaldatud valguskaabliga kiire internet.

Korteril on väga madalad kommunaalkulud, tuleb tasuda vaid elektri- ja veekulu eest, samuti prügiveoteenuse eest. Lisandub küttepuude kulu. Seega elamiskulud sõltuvad peamiselt enda tabimisest.
Majas on kokku vaid 3 korterit, kõigil korteritel on eraldi sissepääs. Majal puuduvad laenukohustused.

Korter asub heas asukohas: jalutuskäigu kaugusel on mitmed koolid ja lasteaed, lähimad kauplused ja kesklinn on ca 5 min autosõidu kaugusel. Lähedal bussipeatus (ca 50m kaugusel).

Lisainfo saamiseks võta ühendust ja tule korterit vaatama.

Brokers please do not disturb.

Object link

Contact the seller

Contact the seller
Owner
110 000 € 2 402 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3761267
Rooms 2
total area 45.8 m²
Floor/Number of floors 1/2
Built in year 1947
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 79508:074:0002
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited