house for sale, 1 bedrooms - Tammiku ja Posti, Soonda, Muhu vald, Saaremaa

Müüa talu Soonda külas, keset imelist Muhu saart!

Private property, log house, total area 174.1 m²

Kitchen: stove heated with firewood
Sanitary arrangements: sauna, local water
Heating and ventilation: stove heating
Additional information: farm building, garret, well, box-room, parking free parking, electricity, roof asbestos cement roof
Neighbourhood: Suur-Väin sea 5.8 km, near forest

Müüa talu Soonda külas, keset imelist Muhu saart!

Talukompleks koosneb elamust, saunamajast, aidast ja kuurist ja suurest kaheosalisest maakeldrist.

Elamus veranda, esik, valgusküllane elutuba, avar köök -söögituba, üks magamistuba ja veel üks tuba ning abiruumid ja kunagine suur kiviseintega laudaruum. Eluruumide pind 111,1 m2 ning hoone suletud netopind 174,1 m2. Eterniitkatus paigaldatud vana rookatuse peale.

Olemas elektriliitumine 1x20A vesi oma kaevust.

Kõik hooned vajavad kapitaalremonti.

Kinnistu koosneb kahest katastriüksusest kus kokku maad 8,7711 hektarit, millest ca 6 hektarit metsamaad.

Kinnistu paikneb keset muhu saart, kõik kaunid paigad vaid 10 kilomeetri raadiuses, Liiva keskusesse vaid 1 kilomeeter, Pädastesse 6 kilomeetrit ja Kuivastu sadamasse 10 kilomeetrit.

Lisainformatsiooniks palun võtke ühendust!

Object link

Contact

Contact
79 000 € 454 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3749054
Rooms 3
Bedrooms 1
total area 174.1 m²
Number of floors 1
Built in year 1930
Condition needs renovating
ownership form private property
Ground area 87711 m²
Cadastre no. 47801:004:0065
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited