house for sale - Kooli tee 2, Tarbja, Paide, Järvamaa

Tarbjal ootab uut omanikku arendamiseks sobiv elamuhoone!

Total area 185.9 m²

Tarbjal ootab uut omanikku arendamiseks sobiv elamuhoone!

Müüa arenduspotentsiaaliga kinnisvara Järvamaal – Tarbja külas, Paide linnas: endine koolihoone, mille ruumiplaneering võimaldab kujundada neli korterit – kaks kahetoalist ja kaks kolmetoalist. Hoone paikneb vaikses ja rohelises piirkonnas, kust pääseb kiiresti suurematesse keskustesse – Tallinnasse umbes 45 minutiga ja Tartusse ligi tunniga.

Hoone on hetkel tühi ning kõik siseseinad on eemaldatud, mis loob ideaalse võimaluse ruumide täielikuks ümberkujundamiseks. Olemas on projekt rekonstrueerimiseks ning kinnistul on elekter 60A.

Läheduses asub järv, mis pakub mõnusat võimalust looduse nautimiseks ja puhkuseks. Piirkond sobib hästi nii elamiseks kui ka üürikinnisvara arendamiseks.

Võta ühendust ja tule vaatama – hea asukoht ja suur potentsiaal ootavad tegusat uut omanikku!

Object link

Contact

Contact
81 500 € 438 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3745622
total area 185.9 m²
Number of floors 2
Condition needs renovating
Ground area 2279 m²
Cadastre no. 56502:002:1790
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited