house for sale, 5 bedrooms - Andrekse tee 16, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Unistuste Kodu Pirita Südames!

Private property, stone house, total area 549.2 m²

Kitchen: induction stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, shower, bath, sauna, washing machine, pool, sewerage, urban water
Heating and ventilation: gas heating, heated floors, fireplace
Communications and security: Internet, cable TV, security system, steel door, fenced with garden
Additional information: terrace, wall cupboard, box-room, farm building, public transport, parking free parking, garage, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility, 3*380V, dressing room, electricity, roof tar paper roof
Neighbourhood: Balti sea , roads in good condition roads, in the city location, surrounding buildings private houses, near forest

Pirita on ideaalne paik neile, kes hindavad looduslähedust ja mere võlu. See kolmekorruseline kodu pakub avarat ja praktilist ruumilahendust, sobides suurepäraselt nii suurele perele kui ka luksuslikeks vastuvõttudeks. Majas on kokku 7 tuba, sealhulgas 5 hubast ja valgusküllast magamistuba ning 3 kaasaegselt kujundatud vannituba, mis tagavad igapäevase mugavuse.

Meelelahutuseks ja lõõgastumiseks on kodus privaatne bassein, avar terrass ja rõdu, kust avaneb kaunis vaade. Suletud ja privaatne territoorium on kaunistatud elegantse maastikukujundusega – lopsakad taimed ja hoolikalt planeeritud haljastus loovad rahuliku ja harmoonilise õhkkonna.

Praktilisuse poolest on majas avar garaaž, piisavalt lisaparkimisruumi, mahukas panipaik ning elegantne garderoob, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse. Kogu maja on stiilselt viimistletud ja heas seisukorras, pakkudes ainulaadset võimalust elada eksklusiivses ja luksuslikus kinnisvaras.

See ei ole lihtsalt maja – see on elustiil, mis viib argipäeva luksuslikule tasemele. Kui otsid kodu, mis räägib elegantsist, rahust ja harmooniast, siis oled selle leidnud.

Helistage ja tulge oma unistuste koduga kohapeal tutvuma!

Object link

Contact

EESTI KINNISVARABÜROO OÜ
EESTI KINNISVARABÜROO OÜ
View company's profile
Contact
1 199 000 € 2 183 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3743615
Rooms 7
Bedrooms 5
total area 549.2 m²
Number of floors 3
Built in year 2000
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1999 m²
Cadastre no. 78402:203:7541
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited