plot for sale - Taibu, Meeliku, Võru vald, Võrumaa

Hea koht maakodu rajamiseks!

Plot area 12989

Additional information: electricity
Neighbourhood: roads in good condition roads, near forest, water body: Tiik

Müüa krunt 3 km kaugusel Võrust.
Krundi suurus on 1,29 ha.
Reljeefne krunt on suures osas kaetud metsanoorendikuga.
Krundile on rajatud mahasõit ja juurdepääsutee elamuehituseks sobivale kohale.
Värskelt kaevatud on uus tiik.
Hinnas sisaldub elektriliitumine 3x16A.

Küsi lisa.

Object link

Contact

Unno Niit Kinnisvara
View company's profile
Contact
39 900 € 3.07 €/m²
Land plot for sale
Land plot for sale www.kv.ee/en/3736678
Ground area 12989 m²
Cadastre no. 91701:001:2757
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited