house for sale - Eesnõmme tee 10, Muuga, Viimsi vald, Harjumaa

Open house: P 17.05 16:00-17:00

Registreerimisega Kliendipäev!

Private property, total area 49 m²

Kitchen: electric stove, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, sewerage, urban water
Heating and ventilation: Air-water heat pump
Communications and security: Internet, fenced with garden
Additional information: electricity, terrace, wall cupboard, deep well, parquet, packet windows, furniture, roof tar paper roof

Hubane aastaringne kodu Muugal – valgus, soojus ja privaatsus!

Ühekorruseline 49 m² suurune maja on nutika planeeringuga, kus ruumi jagub ja päevavalgust on palju.
Maja peasissekäik asub hoovipoolsel terrassil, kust sisenedes avanevad avar esik ja avatud elutuba. Mõlemal pool maja on eraldi kaks magamistuba ning köök, mis asub maja esisel, Eesnõmme tee poole.

Hoovipoolne päikeseline terrass loob mõnusa ja valgusküllase elukeskkonna.

Siseviimistlus on värskendatud 2023. aastal heledates toonides, mis annab ruumidele õhulise ja avara tunde.
Uus õhk-vesi põrandakütte süsteem tagab mugava elamise ning madalad küttekulud aastaringselt.

1074 m² suurune kinnistu on hooldatud ja piiratud metallvõrkaiaga.
Õues on päikeseküllane terrass, grilliala ning parkimiskoht ühe autole, võimalusega lisakohtadeks.

Naabruses asuvad eramud on suures osal juba ümber ehitatud aastaringseteks kodudeks, moodustades sõbraliku ja turvalise elukeskkonna. Lähedal on toidupood, bussipeatus, Maardu linn ja Viimsi keskus, kus on mitmed koolid ja lasteaiad.

Kui otsid pisikest kodu, kus kõik eluks vajalik on olemas ning lisaks veel valgust ja rahu, siis see on just see õige!

Oleme avatud hinnapakkumistele – tee meile palun julgelt omapoolne pakkumine!

KMR: 56508

Object link

Contact

KinnisvaraLabor
View company's profile
Register to open house
P 17.05 16:00-17:00
Register
Contact
199 900 € 4 080 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3733395
Rooms 3
total area 49 m²
Number of floors 1
Built in year 2015
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1074 m²
Cadastre no. 89010:002:0070
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited