house for sale, 3 bedrooms - Männimetsa tee 23, Järveküla, Rae vald, Harjumaa

Avatud pakkumistele!

Private property, wooden house, house area 178.8 m², total area 239.2 m²

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: separate toilet room and bathroom, water boiler, bath, shower, sauna, washing machine, pool, sewerage, urban water
Heating and ventilation: heated floors, fireplace, geothermic heating
Additional information: balcony 34.8 m², electricity, TV-set, wall cupboard, box-room, public transport, garage, parking free parking, parquet, packet windows, furniture, dressing room, other wall, roof tar paper roof
Communications and security: Internet, phone, cable TV, neighbourhood watch, steel door, fenced with garden
Neighbourhood: location in suburb location, surrounding buildings private houses, near forest, roads in good condition roads

MÜÜA 2019. AASTAL EHITATUD KAASAEGNE PRIVAATSE AIAGA MAJA JÄRVEKÜLAS, RAE VALLAS!

See kodu pakub täiuslikku tasakaalu linnaläheduse ja absoluutse privaatsuse vahel, olles ideaalne valik perele, kes hindab ruumi, mugavust ja kvaliteeti.

MAJA
4-toaline ning kahekorruseline maja on ehitatud betoonist plaatvundamendile.

Majal on kolmekordsed täisalumiiniumist klaaspakettaknad.

Hoone suletud netopind - 239.2m2 (sisaldab garaaži 56m2)
Eluruumide pind: 178,8 m2
Vee- ja kanalisatsiooni ühendused on tsentraalsed.

KINNISTU
Kinnistu suurus on 1564m², mis on kaetud murukattega. Eramu asub tupiktänava nurgapealsel krundil, millel on privaatne tagaaed.

Suviste mõnusate hetkede nautimiseks saab kasutada mõnusat ruumikat aeda ning suurt teisel korrusel olevat rõdu.

Parkimine on ette nähtud hoone ees tänavakividega sillutatud alal, lisaks on kolme auto jaoks kohad kinnises ja soojas garaažis.

PLANEERING / SISEVIIMISTLUS / SISUSTUS / TEHNIKA
Esiku-, wc-, vannitoa- ja saunapõrand on plaaditud kvaliteetsete toodetega ning maja eluruumi seinad on värvitud.

Majas on kvaliteetne ning vastupidav santehnika. Kööki on paigaldatud integreeritud köögitehnika.

Elutoas on stiilne kamin ning mugav mööbel.

Kolm magamistuba on kvaliteetselt viimistletud ning teisel korrusel on mugav walk-in garderoob.

Avar pesuruum saunaga pakub võimalust annab võimaluse teha mõnusaid sauna õhtuid ning peale sauna saab minna jahtuma maja sees olevasse kütte võimalusega basseini.

Maja müüakse kokkuleppel sisustuse ja tehnikaga!

KASUTUSLUBA
11.07.2019 on väljastatud kasutusluba.

KÜTE / VENTILATSIOON / KULUD
Hoones on maakütte ning terves majas on soojustagastusega sundventilatsioon.

NB! Kuludega saab tutvuda kohapeal või meili teel!

PIIRKOND
Männimetsa tee, Järvekula, Rae vald, asub Harjumaal, vaid lühikese autosõidu kaugusel Tallinnast. Järveküla on rahulik ja kiiresti arenev piirkond, mis on muutunud populaarseks elupaigaks neile, kes hindavad linna lähedust, loodust ja privaatsust.

Tallinna lähedus ja areng
Järveküla asub vaid 8-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast, pakkudes kiiret ja mugavat ühendust. Viimastel aastatel on Järvekülas ehitatud palju uusi elamupiirkondi, muutes piirkonna kaasaegseks ja kiiresti arenevaks.

Loodus
Rae valla loodus on mitmekesine ja pakub rohkelt rohelust, metsasid ning veekogusid. Rae vallas leidub mitmeid metsarikkaid alasid, mis sobivad suurepäraselt jalutuskäikudeks ja looduses viibimiseks. Metsad pakuvad võimalusi ka tervisespordiks, näiteks matkaradadel ja rattateedel.

Koolid / lasteaiad
Rae vald pakub mitmeid haridusasutusi, sealhulgas koole ja lasteaedu. Asutused on kergesti ligipääsetavad.

Kogukond
Rae vallas on tunda tugevat kogukonnatunnet, kus inimesed on avatud, toetavad ja osalevad aktiivselt ühiskondlikus elus. Rae vallas toimub regulaarselt üritusi, mis toovad kokku nii nooremad kui ka vanemad elanikud.

ÜHISTRANSPORT
Järvekülast Tallinna suunduv ühistransport on hästi organiseeritud ja kergesti kättesaadav, pakkudes elanikele mugavat liikumisvõimalust ilma isikliku auto kasutamiseta.

Bussiliinid
Rae vald on ühendatud Tallinna ja teiste ümbruskonna piirkondadega mitmete bussiliinidega. Bussid sõidavad tihedalt ka tipptundidel, tagades kiire ja mugava sõidu tööle või kooli.

Busside ja rongide sõiduajad on paindlikud, tagades sujuva ühenduse hommikuste ja õhtuste tipptundide ajal. Tallinna kesklinna jõudmine ühistranspordiga võtab tavaliselt 30-35 minutit.

Kaugliinid – Rae vald on hästi ühendatud kaugliinide bussidega, mis võimaldavad mugavalt reisida teistesse Eesti piirkondadesse või kaugemale.

NB! Võta kindlasti ühendust (ka nädalavahetusel) ja küsi lisainformatsiooni! Olete oodatud tutvuma!

Object link

Contact

OldeVara Kinnisvarabüroo
View company's profile
Contact
899 900 € 3 762 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3696973
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 239.2 m²
Number of floors 2
Built in year 2019
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1564 m²
Cadastre no. 65301:001:2865
Energy mark A
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited