commercial premises for sale, warehouse, industry, warehouse, industry, 1107 m² - Lepistu Lao, Aardla, Kastre vald, Tartumaa

5km tartu linna servast, hoone kõrgus 7m

Total area 1107 m², private property, hangar

Additional information: deep well, electricity
Sanitary arrangements: urban water, local water
Communications and security: video cameras
Neighbourhood: location outside settlement location, roads paved roads

Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1107m²-ne hoone koos 9533m² krundiga.

Hoone algne kasutus oli heinaküün-söödahoidla, põrandaks graniitkillustik, katus vana eterniitkatus, seinad vahetatud uue profiilpleki vastu, hoone sisekõrgus ca.7,0m

Uuendatud on hoone elektrisüsteem ja paigaldatud videovalvesüsteem.

Hoonet saab kasutada lao-või tootmispinnana.

Olemas tsentraalne vesi Emajõe Veevärgist, lisaks krundil oma puurkaev.

Elektrivõimsus 3*30A. Kinnistul asub ka alajaam. Võimalik ampreid juurde osta.

Kinnistu piirist ca.110m kauguselt läheb mööda gaasitrass, millega võimalik liituda.

Olete oodatud tutvuma!

Lisaküsimuste tekkimisel võtke palun julgelt ühendust tel või e-posti vahendusel!

Contact
249 000 € 225 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3693604
total area 1107 m²
Number of floors 1
Built in year 1980
Condition Good condition
ownership form private property
Ground area 9533 m²
Cadastre no. 29101:001:2151
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited