house for sale, 4 bedrooms - Uus tee 4, Pagari, Alutaguse vald, Ida-Virumaa

Kiirmüügi hind

Private property, stone house, total area 283 m²

Müügiks pakkuda Pagari mõisa viljakuivati.
Muinsuskaitseameti poolt on väljastatud mõistlikud eritingimused hoone ümberehitamiseks üksikelamuks mille alusel olen koostanud eskiisi mis on kooskõlastatud Muinsuskaitseametiga. Põhiprojektini pole ajapuuduse tõttu jõudnud kuid soovi korral võin viia asjaajamise ehitusloani kusjuures ruumiplaneeringu võib sättida tellija soovidele vastavaks.
Maaüksus on elamu jaoks mõistliku suurusega. Kinnistu on ühendatud elektrivõrguga.
Hea ligipääsetavus. Jõhvi keskusesse jõuab 13 minutiga (12 km).

Owner
17 500 € 61.8 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3678814
Rooms 8
Bedrooms 4
total area 283 m²
Number of floors 2
Built in year 1856
Condition needs renovating
Readiness roofed box
ownership form private property
Ground area 2031 m²
Cadastre no. 49801:001:0700
Part of register number 6466750
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited