house for sale, 3 bedrooms - Merelaane tee 11, Kabli, Häädemeeste vald, Pärnumaa

Rannajooneni 180 meetrit!

Private property, log house, house area 105 m², total area 105 m²

Sanitary arrangements: sauna, water boiler, shower, sewerage, urban water
Heating and ventilation: electric heating, fireplace
Communications and security: Internet, phone, neighbourhood watch, security system
Additional information: box-room, packet windows, 3*380V, electricity, farm building, wall wooden wall
Neighbourhood: water body meri 180 m, roads in good condition roads, location outside settlement location, surrounding buildings private houses, near forest

Liivi lahe ääres asub kaunis ja kõigile teada mereäärne küla Kabli, mis on kuulus suurepärase liiva- ranna ja männimetsa poolest. Just sellesse külla on pakkumisse tulnud palkelamu, mis on ehitatud 2008. aastal ja mis on sellest ajast peale olnud ühe pere suvitusmajaks.
Müüdav kinnistu asub alal, kus on 16 elamu kinnistut, tee-ala kinnistu ja rannaala kinnistu. Nende ühiseks haldamiseks on loodud ühistu (MTÜ Merelaane Haldus).

Müüdav vara koosneb kolmest katastriüksusest:
1. hoonestatud katastriüksus 21003:002:0559 on suurusega 1340 m2 ning sellel paikneb elamu ja kuur;
2. katastriüksus 21003:002:0572 on suurusega 5809 m2, tegemist on mereäärse maaga, mis kuulub ühiselt 16 ühistu omanikule (seega 1/16 mõttelisest osast ka müüdava vara omanikele). Katastriüksus on ca 120 m ulatuses mererand. Müüdava maja juurest on mereranda 180 meetrit.
3. Katastriüksus 21303:002:0574 suurusega 2508 m2 on teemaa, mida mööda pääseb suvilateni. Ka sellest katastriüksusest kuulub 1/16 mõttelist osa müüdava vara omanikele. Teeala on piiratud tõkkepuuga ning kõrvalised isikud alale ei pääse.
Elamu on ehitisregistris nimetatud üksikelamuna, kandekonstruktsiooniks palk, katusekatteks kärgbituumen. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon on lahendatud Lepanina Hotelli kohaliku võrgu baasil. Küttelahenduseks on radiaatoritega elektriküte, mida dubleerib esimesel korrusel paiknev puuküttekamin. Sauna kütab kuumaks puuküttel keris, pesuruumi on paigaldatud elektriga põrandaküte. Müüdava elamu suletud netopind on 104,5 m2, mis on kogu ulatuses eluruumide pind.
Elamu esimesel korrusel on avatud ruumina elutuba-köök, magamistuba, saunaruumid, WC, trepp ja väliterrass. Teisel korrusel on kaks tuba, trepiruum, rõdu ja kaks suuremat katusealust panipaika.
Elamusse on paigaldatud valguskaabliga kiire internet. Valveks lokaalne signalisatsioon.
Õueala on kolmest küljest piiratud aiaga, eestküljest hekiga. Parkla-alal on kaetud graniitkillustikuga.
Olemas on väike puu- ja aiatööriistade kuur, mille ühes küljes on terass, kust avaneb vaade merele.
Läheduses on Lepanina hotell, Metsaluige turismitalu ja Kosmonautika puhkekeskus, kus on heal tasemel söögikohad. Suuremad kauplused on Häädemeestel (ca 11 km), Treimanis (ca 8 km); lähedale jäävad ka Läti linnad Ainaži ja Salacgriva. Riiga on 130 km.
Kui liivane mererand ja kaunid päikeseloojangud on sinu “tassike teed”, siis on see koht just Sulle…

Contact
245 000 € 2 333 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3667292
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 105 m²
Floor/Number of floors 2/2
Built in year 2008
Condition Good condition
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1340 m²
Cadastre no. 21303:002:0559
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited