commercial premises for sale, office, trade, service, 206.5 m² - Tartu mnt 84a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Fahle majas äripind!

Total area 206.5 m², apartment ownership, stone house

Sanitary arrangements: shower, ventilation, urban water
Heating and ventilation: central heating
Kitchen: kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Communications and security: Internet, frontdoor locked, video cameras
Additional information: lift, furniture, electricity, cloakroom, parking not free parking
Neighbourhood: roads in good condition roads

Büroopind on väga maitseka sisekujundusega, kõrgete lagede ja paekiviseintega.
Suurus 206,5 m2.

Kogu interjöör on industriaalstiilis, hästi läbimõeldud ja mugav.
Müüa koos kehtiva üürilepinguga.

Büroopind on suur avatud ala, mille keskel asub nõupidamiste ruum.
Avatud tööala läbi kahe korruse.

Büroopinnal on olemas möbleeritud köök nõudepesumasina ja puhkenurgaga.
Lisaks wc/ dušš, kõneboksid ja panipaik/ laoruum.

Hoonesse sissepääs on 24/7.
Asukoht on väga hea- Fahle majas Tartu mnt ääres. Lähedale jääb lennujaam, bussijaam ja ühistranspordi peatused.
Müüakse koos kehtiva üürilepinguga.

Parkimisvõimalus maja kõrval parklates.
Samas majas on ka restoran.
Majas on toimiv korteriühistu.
Hinnale lisandub KM
Olete oodatud lähemalt tutvuma.

DOMARE KINNISVARA
Helista meile kõigis kinnisvaraküsimustes- ost, müük, üür.
Sind nõustavad kogemustega ja tunnustatud kinnisvaramaaklerid.

Contact
485 000 € 2 349 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3665197
Rooms 3
total area 206.5 m²
Floor/Number of floors 2/14
Built in year 1930
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:116:0190
Energy mark F
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited