row house box for sale, 3 bedrooms - Lucca tn 32, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Müüa ridaelamuboks hinnatud Lucca elurajoonis

Private property, stone house, total area 199.2 m²

Kitchen: electric stove, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, sauna, water boiler, bath, sewerage, washing machine, urban water
Additional information: balcony , open kitchen, water, dressing room, separate rooms, furniture, roof profiled roof
Communications and security: Internet, cable TV
Heating and ventilation: combined heating
Neighbourhood: water body sea near

Müüa ridaelamu sektsioon Tabasalu pankranniku veerel

ELAMU

1994.a. püstitatud kivimaja on kahekorruseline, millel on madalvundament ja plekkprofiilkattega viilkatus.

Esimese ja teise korruse vahelagi rajatud betoonpaneelidest. Hoone välisseinad on laotud tellistest.

Majal on pakettaknad. Eluruumides naturaalne parkett, niisked sanitaarruumid on plaaditud.

Maja suletud netopind koos garaažiga on 199,2 m², millest heas seisukorras eluruumide pind moodustab 175,9 m². Olemas kasutusluba.

Soovi korral müüakse maja koos kogu sisustusega.

PLANEERING

Hoone esimesel korrusel paikneb tuulekoda, esik, avar elutuba avatud köögiga, duširuum, saun, wc ja garaaž. Lisaks suur terrass, kuhu pääseb elutoa köögiosast.

Teisel korrusel on avar trepihall, kolm magamistuba, vannituba, eraldi wc ja kaks rõdu.

TEHNOVÕRGUD JA KÜTTELAHENDUS

Majas on tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, elektrivõimsus 3x32 A. Elamu põhiküte on soome tüüpi efektiivne kaminahi. Lisaks õhk-õhk tüüpi soojuspumbad ja niisketes ruumides elektriline põrandaküte. Soe tarbevesi tuleb elektriboilerist. Kiire internet läbi valguskaabli.

KINNISTU

Elamu asub vaikses umbtänavas. Maja taga kuulub boksi kasutusse sektsiooni ulatuses hooldatud õueala, mis ei ole eraldatud aiaga.

ASUKOHT

Looduskaunis asukoht Tabasalu pankranniku vahetus läheduses.
Tabasalu alevikus on kõik eluks vajalik. Piirkonnas asub Tabasalu Gümnaasium, spordihoone ujulaga, staadion, kolme siseväljakuga tennisehall, lasteaed, Tabasalu Keskus, Selver, Prisma, muud kauplused ja söögikohad, perearstikeskus, kergliiklusteed, terviserajad, looduspark ja meri.

Kiire vabastamine. Helistage ja küsige lisainfot.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Object link

Contact

Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
View company's profile
Contact
349 000 € 1 752 €/m²
Sharehouse sale
Sharehouse sale www.kv.ee/en/3641282
Rooms 4
Bedrooms 3
total area 199.2 m²
Number of floors 2
Built in year 1994
Condition ready
ownership form private property
Ground area 602 m²
Cadastre no. 19801:002:0830
Part of register number 129402
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited