apartment for sale, 2 rooms - Suur-Ameerika tn 35, Uus Maailm, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus hind! Kõrgete lagedega südalinnakorter

Apartment ownership

Kitchen: gas stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, separate toilet room and bathroom, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, video cameras, steel door, frontdoor locked
Additional information: parquet, furniture, closed courtyard, high ceilings, new electric wiring, parking free parking
Neighbourhood: in the city location

Müüa väärikas majas puhta stiiliga äsja renoveeritud kahetoaline korter.

Maja teisel korrusel asuvas korteris on 2024.a lõpetatud kapitaalremont, mille käigus on kasutatud ainult kvaliteetsed materjale- männi puidust siseuksed, põrandaid katab kalasaba SPC tammeimitatsiooiga vinüülparkett, Franke ja Orase segistid, tehnika Samsung ja Gorenje, uus elektrisüsteem, torustik, ventilatsioon. Sooja vett teeb lokaalne gaasikatel.

Korter on vaikne, sest asub päikesepoolse sisehoovi suunal. Suvel on akende taga roheline, sest kõrghaljastus on aknast peaaegu käegakatsutav.

Majal fassaad on renoveeritud 3.a tagasi, vahetatud on ka katus, tegemist vajavad veel vaid koridorid ja kelder. Maja hoovipoolsetel sissepääsudel on fonolukud.

Korteri juurde kuulub maja taga kahe väravaga kinnises sisehoovis üks kindel parkimiskoht.

Sammastega uhke kortermaja asub mugavalt kesklinna südames ning linnalembesel inimesel on kõik jalutuskäigu kaugusel.

Kui see Tallinna kesklinnas asuv renoveeritud korter tekitas huvi, siis anna märku ja lähme vaatama!

Piret
KVM24

Object link

Contact

Kinnisvaramaakler24 OÜ
Kinnisvaramaakler24 OÜ
View company's profile
Contact
205 000 € 3 405 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3638236
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 60.2 m²
Floor/Number of floors 2/4
Built in year 1958
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78401:109:2250
Utilities summer/winter 190 € / 290 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited