garage for sale - Põhja pst 21, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Parkimiskoht maa-aluses garaažis, hind koos km

Total area 16.8 m²

Müüa parkimiskoht maa-aluses garaažis Jahu tn ja Põhja pst vahel.

Parkimiskoht on registris eraldi korteriomandina. Parkimismajas olemas automaatsed väravad, valgustus, erinevad väljapääsud.

Kõrvalkulud ca 15-20 euro/kuu.

HIND 12 213 + KM = 14 900

Contact
14 900 € 887 €/m²
Garage sale
Garage sale www.kv.ee/en/3608597
total area 16.8 m²
Floor/Number of floors -1/5
Built in year 2009
Cadastre no. 78408:801:3600
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited