house for sale, 5 bedrooms - Näkineiu tee 25, Meremõisa, Lääne-Harju vald, Harjumaa

House area 472.5 m², total area 472.5 m²

Kitchen: electric stove, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: bath, sauna, separate toilet room and bathroom, shower, washing machine, sewerage, urban water
Heating and ventilation: solid fuel, Air-water heat pump, heated floors, fireplace
Communications and security: Internet, phone, cable TV, steel door, video cameras, secure guard
Additional information: box-room, public transport, parking free parking, garage, parquet, packet windows, furniture, furnishing possibility, 3*380V, dressing room, electricity, terrace, TV-set, wall cupboard
Neighbourhood: beach length 50 m, roads in good condition roads, near forest, water body meri 50 m

Avar ja elegantne mereäärne maja unikaalsete mugavustega:

- Elutuba koos köögiga (120 m²):Suur ja avar ruum, mis ühendab kaasaegse köögi ning hubase elutoa, sobib suurepäraselt puhkuseks ja külaliste vastuvõtmiseks.
- Tööruum: Ideaalne koht töötamiseks või loometööks rahulikus õhkkonnas.
- Spaa-kompleks: Lõõgastuge mullivannis, nautige soojendavat Soome sauna ja aromisauna, värskendavat dušši ning spetsiaalselt sisustatud puhkeala.
- Otseühendus merega:Inspireeriv vaade ja värske meretuul otse teie kodu juures.
- Garaaž ja parkimiskohad: Maja sisse ehitatud garaaž kahele autole ning varjualune kolmele autole õues.

Ideaalne kodu neile, kes hindavad mugavust, avarust ja otsest lähedust loodusele.

Object link

Contact

Hansman Kinnisvara OÜ
View company's profile
Contact
2 000 000 € 4 233 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/3555369
Rooms 7
Bedrooms 5
total area 472.5 m²
Number of floors 2
Condition Good condition
Readiness ready
Ground area 5346 m²
Cadastre no. 29501:007:0919
Part of register number 9881102
Utilities summer/winter 300 € / 800 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited