cottage for sale, 1 bedrooms - Aedvaarika tn 4, Vana-Aespa, Kohila vald, Raplamaa

Private property, stone house, house area 63.5 m², total area 78 m²

Kitchen: stove heated with firewood
Heating and ventilation: stove heating, fireplace
Additional information: garage, 3*380V, electricity, box-room, deep well, well, farm building, public transport
Neighbourhood: roads in good condition roads, surrounding buildings private houses

Müüa aiamaja Aespa külas, kiirelt arenevas eramupiirkonnas. Hea asukohaga 30-minutilise teekonna kaugusel Tallinnast, Harjumaa ja Raplamaa piiril Kohila külje all. Mugava liikluse tagavad alevisisesed ja ümbruskonna teed ning kiiresti arenev Tallinna ringtee. Ümbruses asuvad valgustatud kergliiklusteed, mis loovad ideaalsed võimalused jalgsi ning jalgrattaga liikumiseks. Ümbruskonnas palju noorperesid ja uuselamuid. Kasuta kas suvilana või planeeri siia oma tulevane kodu!

1995. aastal püstitatud suvilal on suletud netopinda 78 m2, millest köetavat pinda 45,5 m2 (ülejäänud 18 m2 moodustab garaaž).
Hoonel on eterniitkatus.

Küte on lahendatud lokaalselt, maja saab soojaks teha nii kamina kui ka ahju abil. Elekter 3x16A.

Kinnistul on oma salv- ja puurkaev. 2021. aastal ehitas Kohila vallavalitsus piirkonnas välja tsentraalse vee- ja kanalisatsioonitrassi. Tsentraalse vee- ja kanalisatsiooni liitumispunktid asuvad krundi piiril, liitumisi ei ole tehtud. Uus omanik võib liituda vee- ja kanalisatsioonitrassiga. Liitumine on tasuta.

Krundil on kasvuhoone ja kõrvalhoone, mis oli mõeldud saunamajaks kuid hetkel kasutatakse kuurina.

Mitmed naabrid on püsielanikud, toimib hea naabrivalve. Piirkonna teed on korras, asfalteeritud ja hooldatud.

Rongipeatus asub 600 m kaugusel. Lähimad Grossi ja Meie kauplused 1,3 km kaugusel. Piirkonnas on arendatud jalgrattateede võrgustik. Püsikuludest on elekter - 5€ kuus ja prügivedu perioodil mai-september.

D. Sommer
69 000 € 885 €/m²
Summerhouse sale
Summerhouse sale www.kv.ee/en/3527312
Rooms 2
Bedrooms 1
total area 78 m²
Number of floors 1
Built in year 1995
Condition needs renovating
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 1025 m²
Cadastre no. 31704:005:0020
Part of register number 224437
Energy mark Missing
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited