apartment for sale, 3 rooms - Kuninga tn 24, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Eksklusiivne pärl pärnu vanalinna südames!

Apartment ownership, stone house

Kitchen: ceramic stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: shower, bath, separate toilet room and bathroom, new sewerage system, washing machine
Heating and ventilation: central heating, heated floors
Communications and security: Internet
Additional information: box-room, packet windows, furniture, TV-set, roof apartment, separate entryway, on multiple floors, high ceilings, new electric wiring, garret
Neighbourhood: location in the center location, roads in good condition roads

Müüa Pärnu vanalinnas asuv ajatu stiiliga kahel tasapinnal paiknev luksuslik katusekorter.

Suurepärane investeering kinnisvarasse ühes hinnatuimas piirkonnas üle kogu Eesti!
Pärnu on juba pikki aastaid olnud väga hinnatud kuurortlinn ning kannab ka suvepealinna tiitlit.
Siinne kinnisvara läheb aastast aastasse järjest rohkem hinda ning suveturism areneb jõudsalt.
See ideaalse asukohaga kesklinnakodu sobib hästi oma perele suvekoduks või aastaringseks elamiseks, sest kõik vajalik on käe jala juures olemas. Investorile teenib korter ainult suvega kogu aasta kulud tasa ja rohkemgi veel. Soovi korral saab korteriostuga kaasa Booking.com konto koos kõikide broneeringutega.

KORTERI PLANEERING
Seda Kuninga tänava penthouse’i iseloomustavad märksõnad on avarus, õhulisus, läbimõeldud valguslahendused ja esmaklassiline materjalide valik.
Korter on avatud planeeringuga, paikneb kahel tasapinnal, toad on ruumikad ja valgusküllased. Korter hõlmab maja kogu teist korrust ja katusealust, puuduvad ülemised ja kõrvalasetsevad naabrid, mis tagavad täieliku vaikuse ja privaatsuse.
Suletud netopind on 165 m2, kuid kasulikku põrandapinda kokku ligikaudu 215 m2.
Lisaks avatud köök-elutoale ja kahele suurele magamistoale on korteris panipaik/majandusruum, ruum pesumasinale, eraldi asetsev tualettruum, vannituba koos vanni, dušši ja tualetiga ning avar trepihall vaatega elutoale.
Korteris on säilitatud originaal katusetalad, suur mantelkorsten ning mitmed väärikad detailid hoone alguseaegadest.
Suurepärane valik inimesele, kes hindab erilist ruumilahendust, originaalsust ja eksklusiivset interjööri.

KÜTE, VENTILATSIOON JA ÜLALPIDAMISKULUD
Maja on ühendatud Pärnu linna tsentraalse keskküttega. Korterisiseselt on paigaldatud uued radiaatorid. Lisaks on elektriline põrandaküte vannitoas ja tualettruumis. Paksud kiviseinad ja kvaliteetne siseviimistlus hoiavad korteri talvel soojana ja suvel mõnusalt jahedana. Heaks õhu liikumiseks on lakke paigaldatud ventilaator, mis sooja õhku ringi ajab. Värske õhu liikumise tagavad lisaks küljeakendele puldist avatavad suured katuseaknad.
Ülalpidamiskulud on suvel ca 135 € kuus ja viimane talvine arve, veebruar 2023, oli 540 €, millele lisandub tasu vee ja elektri eest vastavalt individuaalsele tarbimisele.

KUNINGA 24 MAJA
Maja renoveerimistööd lõpetati 2016 aastal.
Paigaldatud on uued puitraamidega alumiiniumpakettaknad ja uued korterite välisuksed.
Kokku on majas 5 korterit.

ASUKOHT
Suureparane asukoht Pärnu kesklinnas! Korter ümbritsetud kesklinna võludest ja mugavustest.
Vanalinn ja jalutuskäigu kaugusel olev Pärnu rand pakuvad mitmekesisust ja kõike vajalikku igale elustiilile.
Restoranid, kohvikud, Endla teater, muuseumid, galeriid, spaad, kaubanduskeskused, pargid, Pärnu jõgi, Jahtklubi ning Pärnu rand on kõik vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel.
Sporti saab harrastada mitmetes spordiklubides, lähedal asuvates parkides ja Jaansoni rajal.
Läheduses on hinnatud Kuninga Tänava Põhikool, Pärnu Vanalinna Põhikool ning Sütevaka Humanitaargümnaasium. Pere pisematele Kesklinna; Tammsaare ja Waldorfi Pauliine lasteaiad.

Selle imelise koduga tutvumiseks ja lisainfo saamiseks, palun võtke minuga ühendust!

Object link

Contact

Minu Linn Kinnisvara
Minu Linn Kinnisvara
View company's profile
Contact
330 000 € 2 001 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3522932
Rooms 3
Bedrooms 2
total area 164.9 m²
Floor/Number of floors 2/2
Built in year 1694
Condition all brand-new
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 62510:105:0480
Energy mark Missing
Utilities summer/winter 135 € / 540 €
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement
Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited