commercial premises for sale, office, trade, accommodation, service, 655 m² - Sõpruse tee 8, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

Aparthotel. stabiilne tootlus ca 7% aastas.

Total area 655 m², stone house

Sanitary arrangements: shower, ventilation, urban water
Heating and ventilation: central heating
Additional information: electricity, street entrance, furniture
Neighbourhood: Tallinna laht sea 800 m, roads in good condition roads

Müüa hoone teine korrus - 18 korterit, korterite suurused 15–53 m². Kogupindala 655 m².

Hoone esimesel korrusel asub Aasia köögi restoran, mis kuulub teisele omanikule.

Hostel pakub stabiilset sissetulekut ca 7% aastas. Hetkel on kõik korterid välja üüritud. Kogu hosteli tegutsemisaja jooksul on korterid olnud peaaegu pidevalt hõivatud – ühe üürniku lahkumisel tuleb kohe uus. Nõudlus on hea.

Kapitaalremont tehti umbes 7 aastat tagasi. Kõik korterid müüakse koos mööbli ja tehnikaga. Igas korteris on dušš ja WC.

Korterite jaotus:

4 korterit – 15 m²

7 korterit – 25 m²

2 korterit – 31 m²

2 korterit – 35 m²

1 korter – 41 m²

1 korter – 47 m²

1 korter – 53 m²

Tehniline ruum – 14 m²

Tasuta parkimine maja juures.

Võimalik on ostu finantseerimine, tingimused kokkuleppel.

Võimalik on kokkuleppiline üleminekuperioodi juhtimine.
Senine omanik aitab pärast müüki aparthoteli juhtimisega.

Soovi korral on võimalik jätkata äriga koos senise haldajaga – inimene, kes on hostelit seni juhtinud, saab teatud aja jooksul uut omanikku juhendada. Võimalik palgata ta edaspidiseks majajuhiks.

Keskne küte reguleerimise võimalusega – võimalik täielikult või tubade kaupa välja lülitada.
Kõigi korterite tehniline juhtimine asub eraldi tehnilises ruumis.

Asukoht on perspektiivikas: lähedal Viimsi SPA, mitu kaubanduskeskust ja ühistranspordi peatused.

Hea ja läbipaistev äriinvesteering. Huvi korral võtke ühendust – vastame kõigile küsimustele.

Object link

Contact

Servin Kinnisvara
View company's profile
Contact
1 200 000 € 1 832 €/m²
Commercial premises for sale
Commercial premises for sale www.kv.ee/en/3470361
Rooms 19
Bedrooms 18
total area 655 m²
Floor/Number of floors 2/2
Condition renovated
Ground area 884 m²
Cadastre no. 89001:010:0693
Part of register number 8435902
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited