house for sale - Meierei, Suuremõisa, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Ajalooline viinaköök

Private property, stone house, total area 364 m²

Additional information: parking free parking

Müüa ajalooline viinaköök. Ehitatud 19 saj. Kuulub Suuremõisa mõisa kompleksi ja on olnud algselt kasutuses viinaköögina. Hoone on arhitektuurimälestis. Antiikse kivikatusega, kõrge punasest kivist korstna, paksude paekivist välisseintega, mis kaetud vanaaegse krohviga.
Avara planeeringuga, mis sobib hästi kõrtsiks või väiksemaks majutusasutuseks.
Tavapäratult kõrge pööningukorrus võimaldab väljaehitada suurepärase elukorruse. Suurepärane asukoht, Hiiumaa suurimate linnade Kärdla ja Käina maanteede ristumiskohas.
Heltermaa sadamasse 6 km.
Kommunikatsioonid: tööstusvool, tsentraalne kanalisatsioon, keskküte

Object link

Contact

Contact
159 000 € 437 €/m²
House for sale
House for sale www.kv.ee/en/1519919
total area 364 m²
Number of floors 2
Condition needs renovating
Readiness ready
ownership form private property
Ground area 2822 m²
Cadastre no. 63902:001:0013
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited