1 Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Pallasti tn 33

FRESHLY RENOVATED STUDIO NEAR CITY CENTER

Floor 5/5, apartment ownership, construction year 1987, renovated, electric stove, ...

FOR RENT – RENOVATED STUDIO NEAR CITY CENTER APARTMENTCozy renovated studio apartment (16.4 m²) with an open view and a convenient location near the city center.Freshly renovated – no one has lived here after renovation.All furniture is new, including updated electrical wiring.UTILITY COSTS• winter approx. 77 € + water and electricity• summer approx. 40 € + water and electricityLOCATION• close to city center• fast and convenient ...

1
16.4 m²
335 € 20.4 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Kriistiine, Siidisaba tn 5a

Möbleeriud väike üürikodu!

Floor 4/5, apartment ownership, stone house, construction year 1971, good condition, ...

Üürile anda 1-toaline korter ühiselamutüüpi majas (pikad koridorid). Korter on keskmises seisukorras ning möbleeritud. Planeering on ühele poole maja, vaatega päevapäikese suunda. WC ja dušinurk on eraldi. Üürniku kasutada jääb kogu fotodelt nähtav mööbel ja tehnika.Hea klient, palun leia kommunaalkulud fotode alt. Suvel ca 100 € ja talvel umbes 140 €, oleneb kui palju tarbida vett ja elektrit.Parkimine Siidisaba tänaval. Läheduses nii ...

1
16.2 m²
295 € 18.2 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Sõle tn 58

Hea asukoht! Värskelt renoveeritud ja sisutatud!

Floor 3/5, apartment ownership, stone house, construction year 1972, renovated, electric ...

Värskelt revoveeritud ja sisutatud stuudiokorter Põhja-Tallinna südames.Korteris olemas ...

1
16.2 m²
380 € 23.5 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Jõe tn 3

Hea seisukord! Kesklinna lähedal!

Floor 2/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1977, in satisfactory ...

Üürile anda kompaktne ja valgusküllane 1-toaline korter!KORTERKorteris on ahiküte, kuid ...

1
16.2 m²
275 € 17 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Sõle tn 58

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA STUUDIOKORTER

Floor 2/5, apartment ownership, construction year 1972, good condition, electric stove, ...

MÜÜGILE ON TULNUD 1-TOALINE KORTER SUUREPÄRASE ASUKOHAGA PÕHJA-TALLINNAS, SÕLE TN 58! IDEALNE INVESTEERING – ÜÜRNIKUD OLEMAS!KORTER• 2. korrus• korteri pind 16,2 m²• avatud köögiga elutuba• WC ja vannituba koos, dušikabiin ja boiler• põrandatel laminaatparkett• kogu fotodel nähtav mööbel jääb uuele omanikuleKorteris on olemas kõik eluks vajalik, sealhulgas:• köögimööbel• elektriline lauapliit• mikrolaineahi• õhupuhasti• külmkapp• ...

1
16.2 m²
55 000 € 3 395 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Kotka tn 1

Anda üürile õdus mikrokorter Kristiines!

Floor 1/5, apartment ownership, stone house, construction year 1966, good condition, ...

Modernsed ja kvaliteetsed mikrokorterid, mis on loodud inimesele, kes otsib kompaktset ...

16 m²
320 € 20 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Leete tn 9A

READY TO MOVE IN!

Floor 1/3, stone house, ready, kitchen area 8 m², electric stove, kitchen ...

FOR RENT A one-person bedroom in a newly renovated three story house available for ...

1
16 m²
170 € 10.6 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Sõlme tn 3

SISUSTATUD ÜÜRITUBA VALMIS SISSE KOLIMISEKS!

Floor 2/3, stone house, construction year 2015, all brand-new, separate toilet room and ...

A separately lockable bedroom for rent in a renovated rental house near the center of ...

1
16 m²
150 € 9.38 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%