apartment for sale, 1 rooms - Sõle tn 58, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase asukohaga stuudiokorter

Apartment ownership

Kitchen: electric stove, open kitchen, refridgerator, kitchen furniture
Sanitary arrangements: water boiler, shower, washing machine
Heating and ventilation: central heating
Communications and security: Internet, cable TV, steel door, frontdoor locked
Additional information: packet windows
Neighbourhood: water body sea near, roads in good condition roads

MÜÜGILE ON TULNUD 1-TOALINE KORTER SUUREPÄRASE ASUKOHAGA PÕHJA-TALLINNAS, SÕLE TN 58! IDEALNE INVESTEERING – ÜÜRNIKUD OLEMAS!

KORTER
• 2. korrus
• korteri pind 16,2 m²
• avatud köögiga elutuba
• WC ja vannituba koos, dušikabiin ja boiler
• põrandatel laminaatparkett
• kogu fotodel nähtav mööbel jääb uuele omanikule

Korteris on olemas kõik eluks vajalik, sealhulgas:
• köögimööbel
• elektriline lauapliit
• mikrolaineahi
• õhupuhasti
• külmkapp
• pesumasin

KOMMUNAALKULUD
• talvel ca 100 €
• suvel ca 50 €
• lisandub elekter

MAJA
• 5-korruseline maja
• katus on renoveeritud
• üldkoridorid on renoveeritud
• koridorides on vahetatud elektrijuhtmestik
• soojustatud on küttetorustik
• paigaldatud on tuletõkkeuksed ühiskoridorides

ASUKOHT
Korter asub väga heas asukohas Põhja-Tallinnas. Kõik eluks vajalik on käe-jala juures:
• Stroomi rand ja park 5–8 minuti jalutuskäigu kaugusel
• kauplused (Rimi, Selver, Stroomi Keskus)
• koolid ja lasteaiad
• Sõle spordikeskus
• kiire ja mugav ühendus Kesklinna ja teiste linnaosadega

Ideaalne valik nii esimeseks koduks kui ka investeeringuks üürileandmise eesmärgil!

Helistage, küsige lisa ning olete oodatud korteriga tutvuma!

Object link

Contact

SV Kinnisvaraekspert OÜ
SV Kinnisvaraekspert OÜ
View company's profile
Contact
55 000 € 3 395 €/m²
Apartment for sale
Apartment for sale www.kv.ee/en/3851076
Rooms 1
total area 16.2 m²
Floor/Number of floors 2/5
Built in year 1972
Condition Good condition
ownership form apartment ownership
Cadastre no. 78408:806:1050
Energy mark F
Data from realestate book
Notify about incorrect advertisement

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Object inside info 14.99€ / 24
Object's history and statistics
Activated
Views
Contacted by e-mail
Phone number views
Favorited