Viljandimaa, Viljandi, Pärnu mnt. 35A-50

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 4/4, apartment ownership, stone house, construction year 2017, good condition, ...

Uus kortermaja, mille 60 korterit valmisid 2017 aastal. Majas on 29 eri suurusega ...

2
34 m²
290 € 8.53 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Paalalinn, Suur-Kaare 33-21

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 3/4, construction year 2015, good condition, parquet, furnishing possibility, wall ...

74 korteriga, neljakorruseline ja kahe trepikojaga kortermaja valmis Paalalinnas 2015 ...

1
30 m²
285 € 9.50 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Puhangu tn 10

Madalad kulud|Sisse kolimiseks valmis|Parkimine

Floor 1/5, apartment ownership, stone house, construction year 1970, renovated, electric ...

Üürile anda suurepärase asukohaga renoveeritud korter Pelgurannas, Puhangu tänaval. Suurepärane asukoht võimaldab nautida rohelise pealinna võlusid ning tagab samas kiire ühenduse nii ühistranspordi kui ka autoga.Korter asub maja esimesel korrusel ning akendest avaneb vaade maja taha. Tegemist on kompaktse, kuid läbimõeldud sisekujundusega ja hästi sisustatud koduga. Korteri koosseisu kuuluvad esik, WC koos dušiga ning elutuba koos ...

1
12.3 m²
285 € 23.2 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Läänemere tee 30

ILUS STUDIO LASNAMAEL

Floor 2/3, renovated, electric stove, shower, heated floors, central heating, open ...

Maakler: Marina KuchinaTel. 5547.124Mugav ja valgusküllane stuudio Lasnamäe ...

1
25 m²
280 € 11.2 €/m²

Tartumaa, Elva vald, Puhja, Nooruse 14

UUS PAKKUMINE! MADALAD LISAKULUD!

Floor 3/3, apartment ownership, panel house, construction year 1973, good condition, ...

Anda üürile korralik kahetoaline korter Puhja alevikus. Korter on uute elanike ...

2
43.9 m²
280 € 6.38 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Tööstuse 43

UNIKAALNE RÕDUGA KODU KALAMAJA PARGI KÕRVAL!

Floor 3/4, apartment ownership, stone house, construction year 1951, good condition, gas ...

VABA! Ühekordne vahendustasu lepingu sõlmimisel on 250€.NB! Korteri üürihind on mõistlik, sest üürnik peab igakuiselt tasuma KÜ kommunaalid, mis võivad olla talvel ca 380 eurot ja sisaldavad kõiki kulusid ja elektrit, gaasi vastavalt tarbimisele. PALUN SAATKE LÜHIKE ENNAST TUTVUSTAV KIRI MAAKLERILE ENNE HELISTAMIST!Üürile anda Kalamaja pargi kõrval päikesepoolne, rõduga kodu, mis on sisustatud ja renoveeritud. KODU * Köögimööbel ...

1
38.5 m²
280 € 7.27 €/m²

Ida-Virumaa, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kaare tn 13

STYLISH APARTMENT FOR RENT IN JÕHVI!!!

Floor 2/4, apartment ownership, panel house, good condition, parquet, packet windows, ...

STYLISH APARTMENT FOR RENT IN JÕHVI!!!Comfort like a hotel.The apartment is in perfect ...

2
36 m²
280 € 7.78 €/m²

Harjumaa, Keila, Linnamäe tee 6

VAHENDUSTASUTA!

Floor 1/3, apartment ownership, stone house, construction year 1981, renovated, electric ...

Tegemist on renoveeritud ning möbleeritud korteriga. Korteris olemas kapid, voodi, ...

1
22.8 m²
280 € 12.3 €/m²

Pärnumaa, Pärnu, Pärnu linn, Mai, Laine 4a

1-toaline kõige eluks vajalikuga pikaks ajaks!

Floor 2/5, apartment ownership, construction year 1992, ready, electric stove, shower, ...

Pikaajalisele üürile anda 1-toaline korter kogu eluks vajalikuga Laine tänaval. Korter ...

1
32.5 m²
280 € 8.62 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, E. Vilde tee 90

Värskelt renoveeritud korter!

Floor 1/5, apartment ownership, stone house, construction year 1967, all brand-new, ...

- Värskelt renoveeritud ja sisustatud korter - kõik eluks vajalik olemas!- Maja ...

1
16 m²
280 € 17.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kaluri 4

1-toaline korter Põhja-Tallinnas!

Floor 1/2, stone house, renovated, electric stove, water boiler, electric heating, ...

Pakkumisel kiiresti arenevas piirkonnas renoveeritud 1-toaline korter Põhja-Tallinnas. ...

1
17.8 m²
280 € 15.7 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 30

Renoveeritud, möbeeritud 1-toaline korter! Grillala.

Floor 2/2, apartment ownership, log house, construction year 1912, renovated, induction ...

Üürile anda värskelt renoveeritud ja täielikult sisustatud armas 1-toaline korter ...

1
26.9 m²
280 € 10.4 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Jõe tn 3

Hea seisukord! Kesklinna lähedal!

Floor 2/2, apartment ownership, wooden house, construction year 1977, in satisfactory ...

Üürile anda kompaktne ja valgusküllane 1-toaline korter!KORTERKorteris on ahiküte, kuid ...

1
16.2 m²
275 € 17 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Kalevi tn

Ela kesklinnas – kompaktne 1-toaline hea hinnaga!

1 floor, apartment ownership, construction year 1977, in satisfactory condition, ...

Üürile anda üks 1-toaline (25 m²) korter Tartu kesklinnas, Kalevi tänaval. Ühe toa üür ...

1
25 m²
275 € 11 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Suur-Aia tn 59

LEMMIKLOOMAD LUBATUD! VÕIMALIK ÜÜRIDA FIRMALE!

Floor 5/5, apartment ownership, construction year 1973, in satisfactory condition, ...

Anda üürile rõduga 2-toaline (46,5m2) korter Paides, aadressil Suur-Aia tn 59Üür ...

2
46.5 m²
270 € 5.81 €/m²

Võrumaa, Võru, Petseri tn 19

Hubane korter ootab head üürilist

Floor 2/5, apartment ownership, stone house, construction year 1970, in satisfactory ...

Üürile anda hubase atmosfääriga korter,millel on läbi maja planeering ning mis asub ...

2
47.1 m²
270 € 5.73 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-4

I korrus, madalad kulud, keskküte

Joint ownership, wooden house, construction year 1962, good condition

Üürile anda I - korruse korter, hea ligipääsetavusega. Kõik eluks vajalik olemas. Remont teostatud mõned kuud tagasi.

2
30 m²
270 € 9 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%