Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Mere pst 8-69

Short-term rent from 45 € per night / min 3 nights

Floor 5/5, construction year 2001, renovated, electric stove, shower, open kitchen, ...

Modern studio apartment in the city centre is designed to accommodate up to 2 guests. ...

1
20 m²
45 €/day

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Hagudi tn 3/2

VÄRSKE RENOVEERITUD! UUS MÖÖBEL!

Floor 1/2, construction year 1940, good condition

Üürile anda värskelt renoveeritud 1-toaline korter.Anda üürile puhas ja hubane ...

1
20 m²
300 € 15 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Mere pst 8

Mugavusteenustega stuudioloft linna südames!

Floor 5/5, stone house, good condition, induction stove, shower, heated floors, central ...

Üürile anda vaikne ja kompaktne katusealune stuudiokorter Tallinna südames — ideaalne ...

1
20 m²
550 € 27.5 €/m²

Järvamaa, Paide, Paide linn, Aasa tn

ANDA ÜÜRILE MÖBLEERITUD KORTER PAIDES!

Floor 2/2, construction year 1975, in satisfactory condition

Anda üürile 1-toaline möbleeritud korter Paides.

19.8 m²
220 € 11.1 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Paide tn 17

Värske remont l Möbleeritud l Hea asukoht

Floor 2/3, apartment ownership, wooden house, construction year 1932, renovated, ...

KORTERRendile anda stiilne 1-toaline korter hinnatud Kesklinnas, Paide 17 majas, korter paikneb maja teisel korrusel ning on väga hea planeeringuga.Korteri koosseisu kuuluvad esik, köök/söögituba, elutuba/magamistuba ning vannituba koos tualetiga.Korter renditakse piltidel oleva sisustusega - köögimööbel koos tehnikaga (külmkapp, pliit, pesumasin), söögilaud koos toolidega, mahukas garderoobikapp toas, lahtikäiv diivan, diivanilaud ja ...

1
19.8 m²
400 € 20.2 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Heli tn 8

Commission from 149€ |Free Wi-Fi|No-deposit option

Stone house, construction year 2023, good condition, electric stove, new sewerage ...

Finding a place to stay, especially in a foreign environment, but also for locals, can be a stressful undertaking. There is the language barrier, endless bueraucracy and forms to fill in, having to impress the landlord, making sure not to get scammed, sometimes even dealing with discrimination. And that's just to get the place. After that one has to deal with furniture, WiFi, utility readings. The list goes on. But it doesn't ...

1
19.6 m²
409 € 20.9 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Akadeemia tee 32b

Commission from 149€ |Free Wi-Fi|No-deposit option

Floor 1/4, stone house, good condition, electric stove, shower, central heating, balcony ...

1
19 m²
429 € 22.6 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%