Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Lastekodu 22

APARTMENT IS AVAILABLE FROM 05.05.2026.

Floor 1/5, private property, stone house, construction year 1975, sanitary renovation ...

A one-bedroom apartment is available for rent in the city center, near the Central ...

1
21.9 m²
300 € 13.7 €/m²

1 Harjumaa, Loksa, Nooruse tn 2

Vaba korter Loksal!

Floor 2/2, apartment ownership, stone house, construction year 1962, good condition, ...

Üürile anda renoveeritud ja stiilselt sisustatud 2-toaline korter Loksal.Korter asub Loksa linna keskuse vahetus läheduses, Nooruse tänaval, 2-kordse telliskivist maja 2. korrusel. Majal on suur kinnistu ning kortermajas on kõigest 8 korterit, mis loob väga sõbraliku elukeskkonna. Majas on väga vaikne ning soe.Korteris on teostatud täielik renoveerimine:* 2016. aastal täielikult vahetatud seinakatted, tehtud uued laed, millesse ...

2
39.1 m²
300 € 7.67 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Kriistiine, Siidisaba tn 5a

Möbleeriud väike üürikodu!

Floor 4/5, apartment ownership, stone house, construction year 1971, good condition, ...

Üürile anda 1-toaline korter ühiselamutüüpi majas (pikad koridorid). Korter on keskmises seisukorras ning möbleeritud. Planeering on ühele poole maja, vaatega päevapäikese suunda. WC ja dušinurk on eraldi. Üürniku kasutada jääb kogu fotodelt nähtav mööbel ja tehnika.Hea klient, palun leia kommunaalkulud fotode alt. Suvel ca 100 € ja talvel umbes 140 €, oleneb kui palju tarbida vett ja elektrit.Parkimine Siidisaba tänaval. Läheduses nii ...

1
16.2 m²
295 € 18.2 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Pärnu mnt. 35A-40

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 3/4, construction year 2017, good condition, packet windows, furnishing ...

Uus kortermaja, mille 60 korterit valmisid 2017 aastal. Majas on 29 eri suurusega ...

2
33 m²
295 € 8.94 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Vaksali 15

Floor 1/1, apartment ownership, wooden house, all brand-new, ceramic stove, shower, ...

Eraldi sissekäiguga korter!Üürile anda äsja valminud 1-toaline privaatse sissekäiguga ...

1
24 m²
295 € 12.3 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Koidu tn 25

VÄIKE ÜÜRIKODU KESKLINNAS! KOHE VABA!

Floor 1/2, apartment ownership, log house, sanitary renovation done, electric stove, ...

Üürile anda 1-toaline stuudiokorter Koidu tänaval!Tegemist on nurgakorteriga.Olemas ...

1
18.2 m²
295 € 16.2 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Paalalinn, Suur-Kaare 33-38

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 4/4, apartment ownership, stone house, construction year 2015, good condition, ...

74 korteriga nelja korruseline ja kahe trepikojaga kortermaja valmis Paalalinnas 2015 ...

1
31 m²
290 € 9.35 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Pärnu mnt. 35A-50

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 4/4, apartment ownership, stone house, construction year 2017, good condition, ...

2
34 m²
290 € 8.53 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Paalalinn, Suur-Kaare 33-21

LISAINFO WWW.VILJANDIKORTERID.EE !

Floor 3/4, construction year 2015, good condition, parquet, furnishing possibility, wall ...

74 korteriga, neljakorruseline ja kahe trepikojaga kortermaja valmis Paalalinnas 2015 ...

1
30 m²
285 € 9.50 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Puhangu tn 10

Madalad kulud|Sisse kolimiseks valmis|Parkimine

Floor 1/5, apartment ownership, stone house, construction year 1970, renovated, electric ...

Üürile anda suurepärase asukohaga renoveeritud korter Pelgurannas, Puhangu tänaval. Suurepärane asukoht võimaldab nautida rohelise pealinna võlusid ning tagab samas kiire ühenduse nii ühistranspordi kui ka autoga.Korter asub maja esimesel korrusel ning akendest avaneb vaade maja taha. Tegemist on kompaktse, kuid läbimõeldud sisekujundusega ja hästi sisustatud koduga. Korteri koosseisu kuuluvad esik, WC koos dušiga ning elutuba koos ...

1
12.3 m²
285 € 23.2 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Läänemere tee 30

ILUS STUDIO LASNAMAEL

Floor 2/3, renovated, electric stove, shower, heated floors, central heating, open ...

Maakler: Marina KuchinaTel. 5547.124Mugav ja valgusküllane stuudio Lasnamäe ...

1
25 m²
280 € 11.2 €/m²

Tartumaa, Elva vald, Puhja, Nooruse 14

UUS PAKKUMINE! MADALAD LISAKULUD!

Floor 3/3, apartment ownership, panel house, construction year 1973, good condition, ...

Anda üürile korralik kahetoaline korter Puhja alevikus. Korter on uute elanike ...

2
43.9 m²
280 € 6.38 €/m²

Example loan payment

Loan period: 20 y
Self-financing: 30%
Interest from: 3,5%