Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 966
Näita kaardil
Kirjeldus
Otstarve

Tartumaa, Elva vald, Rõngu, Puiestee põik 2b

UUS HIND - mitme võimaliku otstarbega ruumid Rõngu alevikus

Krunt 472 m², Korrus 1/1, Kinnistu, kivimaja, valmis, ehitusaasta 1980, dušš, saun, ...

Domus Kinnisvara müüb kahte garaaži, mida kasutatakse ühtse tervikuna ...

määram…
200.8 m²
95 000 € 473 €/m²

Pärnumaa, Tori vald, Jõesuu, Limbo

Uus hind!<br /> Hinnale lisandub käibemaks!

Krunt 2913 m², Korrus 1/1, Kinnistu, kivimaja, vajab renoveerimist, dušš, boiler, uus ...

Müüa Tori vallas, Jõesuu külas, looduslikult atrakiitvses kohas, Pärnu jõe kaldal, üks ...

teenindu…
245 m²
115 000 € 469 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Pallasti tn 4

Detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu

Krunt 5442 m², Korrus 1/2, dušš, gaasiküte, keskküte, Internet, sissepääs tänavalt, ...

Müüa kehtestatud detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu Sikupilli kaubanduskeskuse ...

büroo, …
23040 m²
10 000 000 € 434 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Narva mnt 13

VÄGA HEA ASUKOHT ! KOLM PINDA JÄRJEST !

Korrus 2/5, kivimaja, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1997, keskküte, Internet, mööbli ...

Müügiks äripind kesklinnasMüüa funktsionaalne äripind, mis asub Ekspressi maja teisel ...

büroo, …
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²

Viljandimaa, Mulgi vald, Äriküla, Uue-remsi

Väiketootmiseks sobilik kinnistu koos hoonetega

Krunt 13275 m², Kinnistu, kivimaja, vajab renoveerimist

Müüa kinnistu Viljandimaal, Mulgi vallas, Ärikülas, Uue-Remsi maaüksus.Kinnistu pind ...

büroo, …
392 m²
18 500 € 47.2 €/m²

Raplamaa, Kehtna vald, Kehtna, Staadioni tn 9

Ärimaja Kehtna alevikus!

Krunt 1427 m², Kinnistu, puitmaja, vajab san. remonti, boiler, elektriküte, tsentraalne ...

Kehtna alevis müüa ärihoone. Puidust hoone on 1 korruseline, välisfassaad on ...

teenindu…
231.8 m²
75 000 € 324 €/m²

Pärnumaa, Pärnu, Audru, Malda

Müüa tootmishoone Kuuseokka kinnistuga

Krunt 9874 m², Kinnistu, angaar, uus, ehitusaasta 2012, puurkaev, elekter, videovalve, ...

Müüa tootmishoone 341 m2 Kuuseokka kinnistuga 9874 m2. Kunagise puidutööstusena ...

tootmine…
341 m²
245 000 € 718 €/m²

Pärnumaa, Tori vald, Sindi linn, Raudtee tn 20

Müüa Sindi kesklinna ajaloolises hoones asuv äripind!

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1936, boiler, dušš, ahjuküte

Suurepärane võimalus omandada ajaloolise hoone esimesel korrusel asuv äripind, kus on ...

teenindu…
114 m²
75 000 € 658 €/m²

Lääne-Virumaa, Rakvere vald, Uhtna, Metalli 8

MÜÜA SOODSA HINNAGA LAO VÕI TOOTMISHOONE

Krunt 668 m², Korrus 1/1, Kinnistu, kivimaja, heas korras, ehitusaasta 1990, elekter, ...

Uhtna alevikus on müüa hoone suurusega 237m²Hoone olnud kasutusel veoautode garaažina ...

ladu, to…
237 m²
80 000 € 338 €/m²

Tartumaa, Kambja vald, Tõrvandi, Teeninduse tee 7

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!

Krunt 7201 m², 1. korrus, Kinnistu, uus, dušš, gaasiküte, tsentraalgaas, tsentraalne ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

ladu, la…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Pärnu mnt 31

Moderne büroohoone linna südames

Korrus 2/6, Korteriomand, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2020, keskküte, külmik, ...

Www.büroo31.eeMüüa büroopind modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...

büroo, …
101.5 m²
340 000 € 3 350 €/m²

1 Tartumaa, Elva vald, Elva linn, Pikk 75

Veetorn ja kaks korterit

Korteriomand, kivimaja, valmis, dušš, keskküte, köök, külmik, Internet, eraldi ...

Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.

majutus,…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²

Pärnumaa, Pärnu, Jõõpre, Aisa 1

Äripind Jõõpre külas

Korrus 1/2, Korteriomand, kivimaja, vajab renoveerimist, ehitusaasta 1975, elektriküte, ...

Müüa kinnisvara Jõõpre külas Aisa tee 1 - Külakeskuse hoone põhikorrusel asuvad endised ...

kaubandu…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%