Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ränilinn, Pärnasalu tn 1-11
PÄRNASALU UUS ELURAJOON LÕUNAKESKUSE LÄHEDUSES
Korrus 2/3, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 2026, uus, dušš, keskküte, ...
Pikaaegsete kogemustega ehituse- ja kinnisvaraarenduse ettevõte Embach Ehitus alustas ...
4
75.2 m²
222 000 € 2 952 €/m²