Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ränilinn, Pärnasalu tn 9-2
PÄRNASALU UUS ELURAJOON LÕUNAKESKUSE LÄHEDUSES
Korrus 1/3, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 2026, uus, rõdu 31.2 m², parkett, ...
Pikaaegsete kogemustega ehituse- ja kinnisvaraarenduse ettevõte Embach Ehitus alustas ...
3
65.2 m²
183 000 € 2 807 €/m²