Anda üürile korter, 4 tuba - A. Adamsoni tn, Kassisaba, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Möbleeritud korter rahulikus Kassisabas! Vaba

Puitmaja

Lisainfo: parkimine tasuta, parkett, mööbel, eraldi sissepääs

Üürile anda avar ja täielikult sisustatud 4-toaline korter rahulikus Kassisaba piirkonnas! Korter on koheselt sissekolimiseks valmis.

KORTER

Korter asub tsoklikorrusel ning selle planeering on avar ja praktiline. Korteris on 3 eraldi magamistuba ning elutuba koos avatud köögiga. Olemas on 2 vannituba — üks dušiga ning teine vanniga, mis muudab igapäevase kasutuse eriti mugavaks.
Korter on täielikult möbleeritud ning olemas on kogu vajalik tehnika ja sisustus:
•voodid
• diivan
• kapid ja kummutid
• pesumasin
• nõudepesumasin
• sisseehitatud köök koos tehnikaga
• külmkapp, pliit ja ahi
Korteris on gaasiküte, põrandaküte ning sundventilatsioon. Lisaks on olemas 200-liitrine elektriline boiler. Korteril on eraldi sissepääs, mis tagab rohkem privaatsust ja mugavust.

PARKIMINE

Maja elanikele on tasuta parkimine kinnises hoovis.

ASUKOHT JA ÜMBRUS

Korter asub hinnatud Kassisaba asumis — ühes Tallinna armastatuimas ja omanäolisemas Kesklinna piirkonnas.

Kassisaba on tuntud oma rahuliku atmosfääri, roheluse ja miljööväärtusliku arhitektuuri poolest, pakkudes ideaalset tasakaalu kesklinna mugavuse ja vaikse elukeskkonna vahel. Vanalinn, restoranid, kohvikud, poed ja kõik vajalik on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Läheduses asuvad ka ühistranspordi peatused ning hea ühendus teiste linnaosadega.

Piirkond sobib suurepäraselt inimestele, kes hindavad Kesklinna lähedust, kuid soovivad elada rahulikumas ja hubasemas keskkonnas.

TINGIMUSED

Korter sobib hästi perele, ettevõtte töötajatele või mitmele üürnikule. Koduloomad on lubatud kokkuleppel. Ootame korrektseid ja maksevõimelisi üürnikke.

Kommunaalkulud on suvel keskmiselt umbes 170 € ning talvel umbes 340 €.

MAKSED
• Ettemaks – 1 kuu üür
• Tagatisraha – 1,5 kuu üüri ulatuses või Rendin
• Lepingutasu – 1 kuu üür + KM
• Kommunaalkulud lisanduvad vastavalt tarbimisele

Võta ühendust ja tule vaatama !
__________________________________________________________________
Kui valid mind kui oma kinnisvarapartneri, valid ka võimaluse aidata lapsi. Iga tehinguga annetame 3% meie büroo vahendustasust Lastefondile.

Kui soovid oma kinnisvara müüa või üürida või otsid uut kodu – võta minuga ühendust ja leiame parima lahenduse!

Liitu meie Facebook’i lehega: https://www.facebook.com/maakler/ et olla kursis kõikide meie uute objektidega!

Jekaterina Rodionova
INGRAD KINNISVARA
Kadrioru Plaza, Vesivärava 50-310, III korrus, 10152 Tallinn
www.ingrad.ee

Kuulutuse link

Võta ühendust

Jekaterina Rodionova
Jekaterina Rodionova Kasutaja on autentitud
Ingrad Kinnisvara OÜ
EST ENG RUS
Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Võta ühendust
Jekaterina Rodionova
Jekaterina Rodionova Kasutaja on autentitud
Ingrad Kinnisvara OÜ
890 € 9.30 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3879151
Tube 4
Magamistube 3
Üldpind 95.7 m²
Korruseid 3
Ehitusaasta 1915
Seisukord Heas korras
Energiamärgis Puudub
Kulud suvel/talvel 170 € / 340 €
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%