Müüa korter, 2 tuba - Aia 1, Rummu, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Ehita, remondi omale korter!

Korteriomand, kivimaja

Remontivajav 2-toaline korter !

Müügile tulnud remontivajav 2-toaline korter, lisaks köök ja wc ning vannituba.
Korter vajab kapitaalselt remonti, võimalik rajada omale kodu vastavalt vajadustele ja soovidele.
Korter asub 3-kordse maja ülakorrusel, aknad jäävad mõlemale poole maja.

Tunne huvi ja teavita sellest,

Kontakt i**************@o*********.ee või +*** *** **** Küsi ka partnerpakkumiste kohta!

Kodu aitab osta Swedbank:
- Pakkumise saamiseks kasuta koodi OBERHAUS ja Teid teenindatakse eelisjärjekorras.
Haldur võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.
-Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausist soodsamalt.
Lisainfo: swedbank.ee/kodulaen
Pakkumine kehtib, kui ostad kodu Ober-Haus Kinnisvara vahendusel. Kodulaenu pakub Swedbank AS. Tutvuge tingimustega ja pea nõu www.swedbank.ee.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Ober-Haus Real Estate Advisors AS
Ober-Haus Real Estate Advisors AS
Vaata firma profiili
Võta ühendust
22 000 € 488 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3878219
Tube 2
Magamistube 2
Üldpind 45.1 m²
Korrus/Korruseid 3/3
Ehitusaasta 1987
Seisukord Vajab renoveerimist
Omandivorm Korteriomand
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%