Anda üürile korter, 1 tuba - Ranna tn, Sillamäe, Ida-Virumaa

Korteriomand

Lisainfo: pakettaknad, mööbel

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
ISKV Kinnisvara OÜ
ISKV Kinnisvara OÜ
Vaata firma profiili
Võta ühendust
50 € 1.63 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/3875207
Tube 1
Üldpind 30.6 m²
Korrus/Korruseid 4/4
Ehitusaasta 1959
Seisukord Keskmine
Omandivorm Korteriomand
Energiamärgis F
Ettemaks 150 €
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%