Müüa korter, 2 tuba - Aia 7, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Kivimaja

Müüa 2 toaline korter Kohtla-Järvel, Aia 7, üldpind 40,7 m², 2/4. Korter on täielikult renoveeritud. Veetorustik vahetatud, paigaldatud pakettaknad, toas uued põrandad, kaetud kvaliteetse puitparketiga, uued siseuksed. Korter on möbleeritud. Uus ja kaasaegne köögimööbel. Päikesepoolne ja soe korter. Kõik mõõturid olemas. Metallvälisuks.
Igakuised kulud:
* hooldus – 32,56€
* soojusarve - 86,53€ (02.2026)
* vesi, elekter - vastavalt tarbitule. Küsi ka partnerpakkumiste kohta!

Kodu aitab osta Swedbank:
- Pakkumise saamiseks kasuta koodi OBERHAUS ja Teid teenindatakse eelisjärjekorras.
Haldur võtab Teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.
-Swedbanki klientidele hindamisteenus Ober-Hausist soodsamalt.
Lisainfo: swedbank.ee/kodulaen
Pakkumine kehtib, kui ostad kodu Ober-Haus Kinnisvara vahendusel. Kodulaenu pakub Swedbank AS. Tutvuge tingimustega ja pea nõu www.swedbank.ee.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Ober-Haus Real Estate Advisors AS
Ober-Haus Real Estate Advisors AS
Vaata firma profiili
Võta ühendust
21 000 € 516 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3853472
Tube 2
Magamistube 2
Üldpind 40.7 m²
Korrus/Korruseid 2/4
Seisukord Uus
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%