Müüa korter, 3 tuba - Väike tn 12a-37, Võhma linn, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa

Müüa korras 3-toaline korter Võhma linnas

Korteriomand, paneelmaja

Köök: elektripliit
Sanruum: wc ja vannituba eraldi, dušš, boiler
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Lisainfo: vesi, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, ventilatsioon, rullmaterjalist katus

Müüa tagasihoidlik, kuid täiesti elamiskõlbulik 3-toaline korter 5-kordse maja 3-ndal korrusel. Korter on läbi maja planeeringuga ja rõduga, mis avaneb loode suunal. Korter on sisustatud vajaliku mööbli ja kodutehnikaga.
Korteriga tutvumiseks või lisainfo saamiseks helista 56. 490 334, Toivo Lilium.

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
23 800 € 369 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3840006
Tube 3
Magamistube 2
Üldpind 64.5 m²
Korrus/Korruseid 3/5
Seisukord San. remont tehtud
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 91201:001:2060
Registriosa number 1012539
Energiamärgis Puudub
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%