Müüa korter, 2 tuba - Peterburi tee 24, Kesklinn, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase asukohaga korter

Köök: elektripliit, külmik, köögimööbel
Sanruum: dušš, vann, uus torustik, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Side ja turvalisus: Internet, turvauks, trepikoda lukus, naabrivalve, videovalve
Lisainfo: parkimine tasuta, rõdu kinnine, parkett, pakettaknad, mööbli võimalus, toad eraldi, panipaik

EST:
Suurepärane korter elamiseks või investeeringuks kesklinna piiril ja ülemiste city lähedal.

Korter on valgusküllane, hubane ning mugava asukohaga.

Korter sobib neile, kes hindavad aktiivset linnakeskkonda ja hästi arenenud infrastruktuuri.

Üle tee - kool
Lennujaam ja bussijaam — umbes 5–7 minutit autosõitu
Kaubanduskeskus T1 — umbes 600 meetrit
Kaubanduskeskus Ülemiste — umbes 1,1 km

Bussi- ja trammipeatused maja kõrval.

Korteril on olemas 1 parkimiskoht tõkkepuuga alal ja lisaks maja kõrval on parkimine tasuta.
Korteril on olemas panipaik.

Hoovis on laste mänguväljak ja pingid.

Majas valitseb tegus korteriühistu.
Paigaldatud on valvekaamerad.

Suurepärane pakkumine nii elamiseks kui ka üürile andmiseks.
Kui tunned, et see kodu on armas sulle, helista julgelt!

RUS:
Отличная квартира для проживания или инвестиций на окраине города, недалеко от торгового центра Ülemiste City.

Квартира светлая, уютная и удобно расположена.

Квартира подходит для тех, кто ценит активную городскую среду и хорошо развитую инфраструктуру.

Квартира состоит из:
Прихожей
Кухни
Гостиной
Спальни
Ванная комната с туалетом (есть вентиляция)
Застекленного балкона (вход из гостиной)
Преимущества:
Хорошее расположение — Ülemiste City
Перед домом — детский сад
Через дорогу — школа
Аэропорт и автовокзал — около 5–7 минут на машине
Торговый центр Т1 — около 600 метров
Торговый центр Ülemiste — около 1,1 км

Автобусные и трамвайные остановки рядом с домом.

Квартира имеет 1 парковочное место на огороженной территории, а также бесплатную парковку рядом с домом.
Квартира имеет кладовую.

Во дворе есть детская площадка и скамейки.

Дом находится в ведении активного товарищества собственников жилья.
Установлены камеры видеонаблюдения.

Отличное предложение как для проживания, так и для сдачи в аренду.

EST ENG RUS
Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Võta ühendust kuulutajaga
Sander
Sander
Omanik
121 900 € 2 783 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3828902
Tube 2
Üldpind 43.8 m²
Korrus/Korruseid 5/5
Ehitusaasta 1987
Seisukord Heas korras
Katastrinumber 78403:315:1780
Energiamärgis E
Kulud suvel/talvel 100 € / 160 €
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%