Müüa korter, 4 tuba - Roosi tn 4, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

BRONEERITUD

Heas korras 4-toaline rõduga 3. korruse korter.

Kivimaja

Sanruum: dušš, boiler, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Lisainfo: ventilatsioon, eterniitkatus

Köök: elektripliit, köögimööbel
Sanruum: wc koos duširuumiga, boiler, dušš, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Lisainfo: rõdu, mööbel, vesi, ventilatsioon, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, toad eraldi
Side ja turvalisus: Internet, trepikoda lukus

KORTER+
Läbi maja planeeringuga korteris 4 eraldi tuba,rõdu, köök, koridor,duširuum koos WC-ga, korter 3. korrusel, pinda 78,9 m².

SEISUKORD
Rõduga korter heas seisukorras, võid kohe sisse kolida.

PLANEERING
Korter läbi maja planeeringuga, esikust vasakule suur avar köök rõduga, paremal paikneb magamistuba ja edasi elutuba, esikus vasakul WC koos dušširuumiga, edasi esiku lõpus nii vasakul kui ka paremal magamistoad ,duširuumi vastas seina sisse ehitatud riidekapp. Köögi aknast ja rõdult avaneb hea vaade sisehoovile. Korteri juurde kasutada keldriboks.

KÜTE JA TEHNOSÜSTEEMID
Kaugküte, korteris radiaatorid, köögis elektripliit . Vee- ja kanalisatsioonivarustus tsentraalne, soe vesi oma boileriga mis asub dušširuumis.

KORTERELAMU
3-korruselises elamus 18 korterit, elanikud sõbralikud ja kokkuhoidvad.

KINNISTU
Kinnistu suurus 3484 m², autode parkimiseks ruumi maja hoovis või tänaval.

ASUKOHT ja ÜMBRUS
Kesklinn, koolid ja kauplused lähedal - kohale saab jalgsi, bussi või autoga.

Läheduses bussi- ja raudteejaam, suuremad kaplused Coop ja Maxima.

Oled oodatud tutvuma - kirjuta või helista ja lepime aja kokku!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PANGA SOODUSTUSED Teeme koostööd kõikide suuremate pankadega! Meie kliendina teenindatakse Sind eelisjärjekorras ning kodulaenu lepingutasule kehtivad soodustused.

VAHENDAMINE Pindi Kinnisvara on pakkunud esindusteenust kinnisvaraturul alates 1995. aastast. Suurima Eesti kinnisvarabüroona oleme esindatud 18 linnas.

OSTUESINDUS Otsid endale kinnisvara? Muudame Sinu otsinguprotsessi sujuvaks ning meeldivaks kogemuseks. Meil on suur kliendibaas ja südikad maaklerid.

HINDAMINE Meie 30 kutselise hindaja eksperthinnanguid aktsepteerivad kõik finantsasutused! Hindame nii elukondlikku kui ärikinnisvara.

HALDAMINE Pakume kinnisvara haldamisel täislahendust: raamatupidamist, tehnosüsteemide hooldust, heakorratöid kinnistul ja hoones, ehituse- ja renoveerimistööde korraldamist, energia-, vee ja kommunikatsiooniteenuste vahendamist ja eripuhastusteenuseid.

JURIIDILINE NÕUSTAMINE Pindi Kinnisvara tütarettevõtte Realia Õigusbüroo spetsialistid on Sulle abiks kõigis kinnisvara puudutavates juriidilistes küsimustes.

Täpsemalt loe ja võta ühendust: https://www.pindi.ee/ või konsulteeri oma maakleriga.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Pindi Kinnisvara
Pindi Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
37 700 € 478 €/m²
Müüa korter (Broneeritud)
Müüa korter (Broneeritud) www.kv.ee/3767554
Tube 4
Magamistube 2
Üldpind 78.9 m²
Korrus/Korruseid 3/3
Seisukord Heas korras
Katastrinumber 85401:012:0672
Registriosa number 1349140
Energiamärgis F
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%