Müüa korter, 1 tuba - Pähklimäe tn 7, Narva, Ida-Virumaa

Soodne renoveerimisvõimalus!

Avasta suurepärane investeerimisvõimalus selle 21,6 m² suuruse stuudiokorteriga, mis asub 1981. aastal ehitatud viiekorruselise hoone 4. korrusel. Ideaalne isetegijaile, kuna see vajab renoveerimist, võimaldades teil seda oma maitse järgi kohandada.

See korter on nagu tühi lõuend, mis ootab teie isiklikku puudutust. Olenemata sellest, kas olete isetegija, kes soovib renoveerida, või investor, kes otsib paljulubavat kinnisvara, pakub see pakkumine tohutut väärtust ja paindlikkust. Taskukohane hind muudab selle kättesaadavaks erinevatele eelarvetele ning asukoht tagab mugavuse ja ühenduse.

Kuulutuse link

Võta ühendust kuulutajaga

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Võta ühendust kuulutajaga
Omanik
5 900 € 273 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3691605
Tube 1
Üldpind 21.6 m²
Korrus/Korruseid 4/5
Ehitusaasta 1981
Seisukord Vajab renoveerimist
Katastrinumber 51102:006:0012
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest
Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%