Müüa korter, 3 tuba - Lossi tn 21, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Kodu Toomemäe nõlval! Tel. 5093455!

Korteriomand, kivimaja

Köök: elektripliit, avatud köök, külmik, köögimööbel
Sanruum: uus torustik, wc ja vannituba eraldi, dušš, vann, saun, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Side ja turvalisus: Internet, telefon, kaabelTV, trepikoda lukus, naabrivalve
Lisainfo: parkett, pakettaknad, mööbel, kõrged laed, uus elektrijuhtmestik, seinakapp, parkimine tasuta

Müüa kodu. Info: Aatrium Kinnisvara,Toomas Mustimets.

Kuulutuse link

Võta ühendust

Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Hausest Kinnisvara
Vaata firma profiili
Võta ühendust
369 000 € 3 355 €/m²
Müüa korter
Müüa korter www.kv.ee/3562551
Tube 3
Üldpind 110 m²
Korrus/Korruseid 2/3
Seisukord Renoveeritud
Omandivorm Korteriomand
Katastrinumber 79507:019:0010
Energiamärgis D
Andmed kinnistusraamatust
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%