Anda üürile korter, 1 tuba - Vormsi 16, Värske remont, uus sisustus, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kivimaja

Köök: keraamiline pliit, köök 9 m², külmik, köögimööbel
Sanruum: wc ja vannituba eraldi, vann, uus torustik, pesumasin
Küte ja ventilatsioon: keskküte
Lisainfo: rõdu 4 m², parkimine tasuta, rõdu kinnine, parkett, mööbel, toad eraldi, lift, pakettaknad
Side ja turvalisus: Internet, trepikoda lukus, turvauks

Äsja renoveeritud korter merevaadega.
Kõik on uus: sisustus, remont ja kodutehnika.
Ettemaks + tagatisraha + vehendustasu.
Korter on kohe vaba!

RUS
Свежеотремонтированная квартира.
Всё новое: ремонт, обстановка и домашняя техника.

EST ENG RUS
Kirja saatmisel nõustud KV.EE kasutustingimuste ja andmekaitsetingimustega
Võta ühendust
Arvid Parik
Arvid Parik Kasutaja on autentitud
KANGRO KINNISVARA OÜ
420 € 12.7 €/m²
Üürida korter
Üürida korter www.kv.ee/1844681
Tube 1
Üldpind 33 m²
Korrus/Korruseid 8/9
Seisukord Renoveeritud
Kontrolli korteri omaniku andmeid
Teata ebakorrektsest kuulutusest

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

Kuulutuse siseinfo 14.99€ / 24

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%