Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 167
Näita kaardil
Kirjeldus

Valgamaa, Valga vald, Valga linn, Allika 5-69

Korrus 3/5, ehitusaasta 1985, heas korras, dušš, keskküte, avatud köök, pesumasin, ...

Сдаётся 2-комнатная квартира в г. ВалгаАдрес: ул. Алика 5-69Площадь: 48 м²Светлая и ...

2
48.2 m²
250 € 5.19 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Mahla tn 78

Korter on kohe sissekolimiseks vaba

Korrus 3/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1977, keskmises seisukorras, mööbel, ...

Registreerimine (sissekirjutus) on võimalik.KORTERÜürile anda 1-toaline korter ...

1
22.1 m²
330 € 14.9 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Jõe tn 5

Mööbleeritud 1-toaline korter Südalinnas koos panipaigaga!

Korrus 4/10, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2005, uus, dušš, keskküte, köök, avatud ...

Üürile anda sisustatud, 1-toaline korter kesklinnas! Korteri koosseisu kuuluvad: ...

1
32.3 m²
500 € 15.5 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%