Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 122
Näita kaardil
Kirjeldus

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ülejõe, Pikk 40

Rare Apartments - uued minikorterid linna südames.

Korrus 1/4, kivimaja, ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, ...

Sinu uus lemmik kodu Tartus!Suurepärase asukohaga minikorterid uues A-energiaklassi ...

1
21.4 m²
525 € 24.5 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Siili 1

2-toaline korter parkimiskohaga!

Korrus 2/5, Korteriomand, uus, elektripliit, dušš, uus torustik, keskküte, avatud köök, ...

Üürile anda 2023. aastal valminud 2-toaline korter kesklinna piiril Karlova paadisadama ...

2
38 m²
20 h tagasi
520 € 13.7 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laki tn 24/2

LEPINGUTASU 125€ /TAGATIS 0€/TASUTA 24H JÕUSAAL

Ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, keskküte, avatud köök, ...

Stuudio Friends on loodud inimestele, kes soovivad stuudiot sõbraga või tuttavaga ...

1
22 m²
520 € 23.6 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kalamaja, Erika tn 5a

RENOVEERITUD! HEA ASUKOHT! VABA!

Korrus 4/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1987, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Üürile anda renoveeritud 2-toaline korter.Korter on möbleeritud.- Bussipeatus paariminutilise jalutustee kaugusel, hea ühendus nii Kesklinna kui ka teiste linnaosadega.- Suurepärane asukoht, lähedal Stroomi rand, Arsenal keskus 150 m, naabruses koolid, lasteaiad, polikliinik, haigla, tankla, kauplused, Selver.Hind 520 eur + tagatisraha 520 eur + leping 520 eur.Kom.maksed: suvel 60 eurot, talvel 120 eurot.Kinnisvara kiirost. Sobivusel ...

2
35 m²
519 € 14.8 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Mustamäe tee 122

RENOVEERITUD! VABA! KÕIK ON UUS! PARIM HIND!

Korrus 3/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1964, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Anda üürile hea asukohaga, renoveeritud 2 - toaline korter. - Päikesepoolne, soe ja vaikne korter. - Trepikoda remonditud ja puhas. Majas on vahetatud: katus, torud, elektrijuhtmed. - NB! Tegutsev korteriühistu, väga madalad kommunaalmaksed (suvel 60 eurot, talvel 120 eurot) - Rahulikud naabrid. - Ideaalne elukoht inimesele, kelle jaoks on tähtsad nii töö, pere kui ka vaba aeg. - Läheduses on kõik vajalik nii eluks kui ka ...

2
43 m²
519 € 12.1 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Sõle 76

Eraldi magamisnurgaga! Vahendustasuta!

Korrus 1/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1964, heas korras, induktsioonpliit, uus ...

Üürile anda kompaktne ja praktiline eraldi magamisnurgaga stuudio. Kodu on ...

1
26.8 m²
517 € 19.3 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Vindi 7

Hoovipoolne stuudio! Madalad kulud! Vahendustasuta

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1970, renoveeritud, elektripliit, dušš, ...

Üürile anda paar aastat tagasi valminud kodu vaikses Kristiine sisekvartalis.Selle ...

1
27.4 m²
507 € 18.5 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Sikupilli, Asunduse 9

RÕDU. PANIPAIK. ILMA VAHENDUSTASUTA.

Korrus 5/5, Korteriomand, kivimaja, heas korras, elektripliit, dušš, keskküte, avatud ...

Üürile anda täielikult möbleeritud 1-toaline kodu vaiksel Asunduse tänaval Sikupillis. ...

1
30 m²
507 € 16.9 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Aedvilja 1

Väga hea asukoht südalinnas!

Korrus 3/5, Korteriomand, kivimaja, renoveeritud, vann, keskküte, köök, avatud köök, ...

Vaikne ja hubane 2-toaline korter südalinnas. Paksude seintega hoone on ehitatud ...

2
41.5 m²
1 p tagasi
500 € 12.1 €/m²

Harjumaa, Maardu, Ringi tn 31

VÄGA HUBANE JA SOE KORTER! ILUS VAADE AKENDEST!

Korrus 2/5, Korteriomand, ehitusaasta 1974, renoveeritud, parkimine tasuta, parkett, ...

Korter: Korter on täielikult möbleeritud. Köök on eraldi ning varustatud kogu vajaliku ...

2
48 m²
500 € 10.4 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Lai 1

Kõik hinnas, superkorter Toomemäel!

Korrus 1/3, Kinnistu, kivimaja, ehitusaasta 1890, renoveeritud, induktsioonpliit, uus ...

Anda üürile renoveeritud ja möbleeritud 2-toaline korter. Korteri üür koos ...

2
33.6 m²
1 p tagasi
500 € 14.9 €/m²

1 Harjumaa, Saue vald, Saue linn, Tule 6

Täielikult renoveeritud elamine Saue linna keskel!

Korrus 2/3, Korteriomand, kivimaja, renoveeritud, elektripliit, uus torustik, dušš, ...

Pakkuda üürile paar aastat tagasi täielikult renoveeritud väga praktiline 2-toaline elamine.Korter asub II korrusel, akendega maja taha. Kortermaja paikneb Saue linna keskel sisekvartalis, eemal suurtest sõiduteedest. Maja ees väga korralik laste mänguväljak. Kõik eluks vajalik käe-jala ulatuses.Üürnikeks ootame väga korralikke, rahu ja puhtust armastavaid inimesi. Koduloomad ja varasemad makseraskused ei ole lubatud. Olemas ...

2
37.4 m²
500 € 13.4 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Jõe tn 5

Mööbleeritud 1-toaline korter Südalinnas koos panipaigaga!

Korrus 4/10, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2005, uus, dušš, keskküte, köök, avatud ...

Üürile anda sisustatud, 1-toaline korter kesklinnas! Korteri koosseisu kuuluvad: ...

1
32.3 m²
500 € 15.5 €/m²

Tartumaa, Tartu, Kesklinn, Jakobi tn 25

Möbleerime korteri vastavalt Teie soovidele

Korrus 1/4, Korteriomand, kivimaja, uus, elektripliit, dušš, keskküte, avatud köök, ...

Mõbleerime korteri vastavalt teie soovidele, hind alates 600 eur. Üürile anda ruumikas ...

1
60.9 m²
500 € 8.21 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Madara tn 6

ÜÜRILE ANDA MÖBLEERITUD KORTER!

Korrus 2/4, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1940, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Üürile anda umbes 35 m² suurune ühetoaline korter rahulikus puitmajas Kristiines, ...

1
35 m²
500 € 14.3 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%