Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 132
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, P. Kerese tn

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1970, vajab san. remonti, gaasipliit, wc ...

Продается 1- комнатная квартира 27,6м2 на 2 этаже по адресу P. Keresa 36,середина ...

1
27.6 m²
9 500 € 344 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%