Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 132
Näita kaardil
Kirjeldus

Võrumaa, Võru, Petseri 9

SOODNE JA KORRALIK KORTER KESKLINNAS

Korrus 5/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1970, keskmises seisukorras, ...

ASUKOHTKorter asub kesklinna piirkonnas. Läheduses kool, lasteaed, Spordihall, ...

1
27.3 m²
32 900 € 1 205 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Soldina tn 6

Реновированная квартира с мебелью и техникой

Korrus 1/5, Korteriomand, ehitusaasta 1970, renoveeritud, gaasipliit, uus torustik, ...

Продаётся уютная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира состоит из двух ...

2
37.7 m²
31 900 € 846 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%