Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 167
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Rae vald, Peetri, Kesklinna lähedal, Uusvägeva tee 3/1

HEA PAKKUMINE! PARIM HIND! VABA!

Korrus 1/2, Üürileping, paneelmaja, ehitusaasta 2005, uus, elektripliit, uus torustik, ...

Üürile anda 1-toaline korter. Korter on möbleeritud, köögimööbel. Korteri aknad hoovi poole, aias parkimiskoht ühele autole tasuta. Läheduses, kool, lastaed, kauplus, kaubanduskeskus, spordikompleks ja parkmets.NB! Korter on vaba!Uuselamurajoon asub looduskaunis kohas Tallinna linna vahetus.Looduslik ilu, kiiresti arenev infrastruktuur ja lähedus kesklinnale.Küla teed on asfalteeritud. Üürihinnale lisanduvad igakuised kommunaalmaksed ...

1
12 m²
189 € 15.8 €/m²

Raplamaa, Rapla vald, Alu, Mäe 1

Korrus 1/2, Korteriomand, kivimaja, keskmises seisukorras, elektripliit, vann, boiler, ...

KULUD Esimene makse üürilepingu sõlmimisel: * 200 eurot (tagatisraha, tagastatakse ...

1
32 m²
190 € 5.94 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Lõime tn 20

Rõduga 1-toaline.

Korrus 3/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1952, renoveeritud, keskküte, rõdu ...

Anda üürile 1- toaline korter Põhja-Tallinnas, Lõime tänaval.Korter paikneb neljakordse ...

1
12.6 m²
190 € 15.1 €/m²

Järvamaa, Türi vald, Türi linn, Koidula tn 25

ANDA ÜÜRILE MÖBLEERITUD 1-TOALINE KORTER TÜRIL!

Ehitusaasta 1930, keskmises seisukorras, elektripliit, boiler, ahjuküte, pakettaknad, ...

Anda üürile ahjuküttega möbleeritud 1-toaline korter Türil.WC/dušš asub korteris sees. ...

1
31.2 m²
190 € 6.09 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-1

UUS HIND! Möbleeritud korterid, tasuta WIFI

Korrus 1/1, Kaasomand, puitmaja, ehitusaasta 1962, keskmises seisukorras, dušš, ...

Üürida 1-toalised üüritoad, hetkel saadaval üks üürituba väga soodsa hinnaga - 195€ kuus. Antud toas ei ole oma WCd ega dušši, kuid need on kohe üle koridori. Teistes tubades on olemas oma WC, dušš ja kööginurk (hind alates 230€). Samas on pakkumises ka 2-toalisuse funktisooniga korter, kus on magamistuba ja eestuba, koos köögi ja WC dušširuumiga. Üüritavaid tube on mitmes erinevas hinnaklassis, alates 195€. Hind sõltub toa suurusest ...

1
21.8 m²
195 € 8.95 €/m²

Ida-Virumaa, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Kivi tn 5-405

Praktiline üürikodu Jõhvis – valmis sissekolimisek

Korrus 4/5, Korteriomand, ehitusaasta 1977, renoveeritud, dušš, uus torustik, keskküte, ...

Anname üürile sisustatud kortereid Jõhvis, aadressil Kivi 5.Korterid sobivad ...

2
36 m²
199 € 5.53 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, J. Vilmsi tn 53g

HEA PAKKUMINE KESKLINNAS! VABA!

Korrus 2/3, Kinnistu, kivimaja, ehitusaasta 1975, san. remont tehtud, elektripliit, ...

Üürile anda 1-toaline korter, mis sobib elamiseks, bürooks või teenindusruumiks Kesklinnas.Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud.Parkimine 50 EUR/KUU.Hind: 200 €Tagatisraha: 200 € + lepingutasuSoovi korral võimalik üürida ka 1–10 tuba või äripindu.NB! Koridoris asuvad ühisköök, WC, dušš ja pesumasin.Korter asub väga heas asukohas – Kesklinnas, vaid 10 minuti kaugusel südalinnast.Hea ligipääs! Läheduses asuvad ühistranspordipeatused, ...

1
16 m²
199 € 12.4 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Soldina, Soldina tn 10

KOHE VABA! Ilus ja korralik korter, madalad kulud!

Korrus 4/5, Korteriomand, kivimaja, renoveeritud, elektripliit, wc ja vannituba eraldi, ...

Üürile anda ühetoaline korter 4.korrusel. Korter on päikesepoolne ja ...

1
27.3 m²
199 € 7.29 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, A. Puškini tn 9

Korrus 1/4, kivimaja, ehitusaasta 1957, keskmises seisukorras, pakettaknad, mööbel, toad ...

Сдается в аренду большая 2- х комнатная квартира 57,9м2 в старом фонде в центре города. ...

2
57.8 m²
200 € 3.46 €/m²

Lääne-Virumaa, Tapa vald, Tapa linn, Pikk 8

Üürile anda korter Tapa kesklinnas renoveeritud majas!

Korrus 3/3, Korteriomand, veekogu lähedal, kattega teed, asub keskuses, ...

Anda üürile pikemaks ajaks Tapa Kesklinnas 2-toaline korter. Avar, kõrgete lagedega ...

2
47.9 m²
200 € 4.18 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Pähklimäe tn 2

Korrus 3/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1979, renoveeritud, gaasipliit, dušš, ...

Anname üürile hubase 1-toalise korterit suurusega 37 ruutmeetrit. Olemas kogu vajalik ...

1
37.2 m²
200 € 5.38 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Tiigi

Möbleeritud korter kesklinnas.

Korrus 4/5, Korteriomand, keskmises seisukorras, elektripliit, boiler, uus torustik, ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinnas Tiigi tänavas. Soe korter asub neljandal ...

1
11 m²
200 € 18.2 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Malmi tn 8

HEAS KORRAS, SISUSTATUD KORTER!

Korrus 2/2, Korteriomand, ehitusaasta 1979, heas korras, elektripliit, boiler, dušš, uus ...

Heas korras ja sisustatud korter. Rekonstrueeritud maja.Korteris on avatud köögiga tuba ...

1
21 m²
200 € 9.52 €/m²

Tartumaa, Elva vald, Rämsi, Rämsi tee 6

Korrus 1/2, Korteriomand, kivimaja, keskmises seisukorras, elektripliit, wc ja vannituba ...

Üürile anda 1-toaline korter. Korter on möbleeritud. Üürihinnale lisanduvad igakuised ...

1
30.9 m²
200 € 6.47 €/m²

Võrumaa, Võru, Karja tn 6

Hea asukoht! Renoveeritud!

Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1903, heas korras, wc ja vannituba eraldi, boiler, ...

Üürile anda möbleeritud korter!Korteril on puukuur!Elektriküte ja puuküte!Oodatud on ...

1
18 m²
200 € 11.1 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, A. Puškini tn 20

Hermani kindluse lähedal!Üürile ei lisa tulumaksu!

Korrus 5/12, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1970, heas korras, elektripliit, ...

Kaasaegne avar suur ühetoaline korter kauni vaatega Raekojale ja Hermani kindlusele! ...

1
37.1 m²
200 € 5.39 €/m²

Ida-Virumaa, Lüganuse vald, Kiviõli linn, Soo tn 17

ÜÜRILE ANDA VALGUSKÜLLANE 2-TOALINE KORTER KIVIÕLI

Korrus 2/5, Korteriomand, paneelmaja, heas korras, vann, keskküte, mööbel, parkett, ...

ÜÜRILE ANDA VALGUSKÜLLANE 2-TOALINE KORTER KIVIÕLISKorteri kirjeldus.Üürile anda ...

2
45.9 m²
200 € 4.36 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%