Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 153
Näita kaardil
Kirjeldus

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kaluri 4

1-toaline korter Põhja-Tallinnas!

Korrus 1/2, kivimaja, renoveeritud, elektripliit, boiler, elektriküte, köök, avatud ...

Pakkumisel kiiresti arenevas piirkonnas renoveeritud 1-toaline korter Põhja-Tallinnas. ...

1
17.8 m²
280 € 15.7 €/m²

1 Viljandimaa, Viljandi, Kalevi tn 23a-1

UUS HIND! Möbleeritud korterid, tasuta WIFI

Korrus 1/1, Kaasomand, puitmaja, ehitusaasta 1962, keskmises seisukorras, dušš, ...

Üürida 1-toalised üüritoad, hetkel saadaval üks üürituba väga soodsa hinnaga - 195€ kuus. Antud toas ei ole oma WCd ega dušši, kuid need on kohe üle koridori. Teistes tubades on olemas oma WC, dušš ja kööginurk (hind alates 230€). Samas on pakkumises ka 2-toalisuse funktisooniga korter, kus on magamistuba ja eestuba, koos köögi ja WC dušširuumiga. Üüritavaid tube on mitmes erinevas hinnaklassis, alates 195€. Hind sõltub toa suurusest ...

1
21.8 m²
195 € 8.95 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Leete tn 9A

VALMIS SISSE KOLIMISEKS!

Korrus 1/3, kivimaja, valmis, köögipind 8 m², elektripliit, köök 8 m², wc ja ...

ÜÜRILE ANDA Üürile anda eraldi lukustatav magamistuba renoveeritud majas. MAJA ...

1
16 m²
170 € 10.6 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, P. Kerese tn

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1970, vajab san. remonti, gaasipliit, wc ...

Продается 1- комнатная квартира 27,6м2 на 2 этаже по адресу P. Keresa 36,середина ...

1
27.6 m²
9 500 € 344 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Maleva 2b

HUBANE 2-TOALINE KORTER PÕHJA-TALLINNAS!

Korrus 2/5, Korteriomand, kivimaja, valmis, elektripliit, dušš, keskküte, köök, avatud ...

Üürile anda logistiliselt väga hea asukohaga väike, kuid hubane 2-toaline korter ...

1
28 m²
400 € 14.3 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Laulupeo tn 1

Tallinna kesklinnas, fikseeritud kommunaalid 70 €

Ehitusaasta 2022, heas korras, elektripliit, dušš, keskküte, avatud köök, külmik, ...

Kvaliteetne mikrokorter Tallinna kesklinnas kus sul on võimalus kasutada ...

1
11.2 m²
350 € 31.3 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Lastekodu tn 26

VÄGA HUBANE KORTER SUUREPÄRASE ASUKOHAGA!

Korrus 5/5, renoveeritud, elektripliit, dušš, keskküte, külmik, Internet, telefon, ...

Üürile anda hubane ja täielikult möbleeritud 1-toaline korter Tallinna kesklinnas. ...

1
31 m²
430 € 13.9 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%