Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 124
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Kiili vald, Luige, Männi 1

UUS HIND! Läbi kahe korruse korter hinnatud Luige alevikus.

Korrus 2/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2003, renoveeritud, induktsioonpliit, wc ...

Müügile on tulnud väga avar ja hea sisuga 3-toaline korter Tallinna piirimail, kiirelt arenevas Luige alevikus. Olemas ka kehtiv hindamisakt! Läbi kahe korruse paikneva korteri üldpind on ligikaudu 114.1 m² + rõdu. Esimese korruse koosseisu kuulub meeldivalt avar ja valgusküllane avatud köögiga elutuba, eraldi söögi- ja kaminaalaga ning vannituba koos WC-ga. Lisaks mahukas panipaik/garderoob. Elutoast pääseb läbi kahe ukse ka ...

3
114.1 m²
239 900 € 2 103 €/m²

1 Harjumaa, Kose vald, Kose, Ravila mnt 12-2

Jõeäärsed A-klassi kodud Kose aleviku keskuses - HANSAMAJA.EE

Korrus 1/3, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 2027, dušš, uus torustik, põrandaküte, ...

• Esimene kodu Ravila mnt 12 arenduses on juba müüdud! • Jõeäärsed A-energiaklassi kodud Kose aleviku keskuses - HANSAMAJA.ee Igal korteril rõdu või terrass, panipaik ja parkimiskoht hinnas. KORTER NR.2 - kogu pindala 89 m² koosseisu kuulub: Elamispind 53,5 m² Panipaik 2,0 m³ Terrass 33,5 m² Valikus on veel 2- ja 3-toalised korterid. Kõigil korteritel on: •rõdu või terrass, •läbimõeldud ruumilahendus, •hea loomulik ...

3
89 m²
195 000 € 2 191 €/m²
Kliendipäev: K 20.05 18:00-18:30

1 Harjumaa, Tallinn, Kadriorg, J. Vilmsi tn 29

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV: 20.05 KELL 18:00-18:30

Korrus 3/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 2003, heas korras, elektripliit, dušš, ...

EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV: 20.05 KELL 18:00-18:30 ÜÜRILE ANDA KADRIORUS ...

Kliendipäev: K 20.05 18:00-18:30
3
78.2 m²
950 € 12.2 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Vahtra tn

Korrus 6/9, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1980, vajab san. remonti, gaasipliit, ...

Продается 3 комнатная квартира около Темпо, по адресу Vahtra 8, площадь 63,5 м2, 6 этаж ...

3
63.5 m²
34 900 € 550 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kolde pst 82

Ilma tagatisrahata! Lemmikloom lubatud!

Korrus 4/5, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1966, renoveeritud, gaasipliit, vann, ...

Üürile lisandus heas seisukorras ja möbleeritud korter Põhja-Tallinnas. Lubatud hästi käituv lemmikloom. Korter on 5. korruselise maja 4. korrusel ning korteri üldpind on 46.7 m². Aknad avanevad kahte suunda kust avanevad avatud vaated ümbruskonnale. Koosseisu kuuluvad elutuba, eraldi köök, 2 magamistuba, millest 1 on täna kasutusel kontorina, esik, vannituba koos WC-ga ning rõdu (klaasitud). Köögis on köögimööbel koos ...

3
46.7 m²
595 € 12.7 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%