Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 093
Näita kaardil
Kirjeldus

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, C. R. Jakobsoni 17

MÜÜA 2-TOALINE KORTER/ PARKIMISKOHT!

Korrus 7/8, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2006, heas korras, keraamiline pliit, ...

KORTER See kauni disainiga korter paikneb 8-korruselise maja seitsmendal korrusel, vaatega vaiksesse sisehoovi. Korteri koosseisu kuulub avatud elutuba koos köögiga, magamistuba pääsuga otse vannituppa, garderoob ja 8 m2 suurune rõdu. Tänu heale planeeringule on korteris palju avarust. Elutuba koos köögialaga on avar ja valgusküllane tänu suurtele maani akendele, mis loovad ruumile õhulise ja avara tunde. Vannituba on praktiline ja ...

2
50.9 m²
229 900 € 4 517 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Kraavi tn 10

Korrus 3/4, kivimaja, ehitusaasta 1963, keskmises seisukorras, gaasipliit, dušš, vann, ...

Сдаётся в аренду 2комнатная квартира. Квартира состоит из спальни, жилой комнаты, ...

2
40.4 m²
100 € 2.48 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%