Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 107
Näita kaardil
Kirjeldus

Harjumaa, Tallinn, Lasnamäe, Anni tn 14

Avar valgusküllane 2-toaline rõduga kodu

Korrus 1/10, Korteriomand, paneelmaja, ehitusaasta 1982, heas korras, induktsioonpliit, ...

Üürile anda stiilne ja hubane 2-toaline korter kvaliteetse viimistlusega ühes Tallinna ...

2
49.2 m²
500 € 10.2 €/m²

Ida-Virumaa, Narva, Soldina tn 10

Renoveeritud korter meebli ja tehnikaga!

Korrus 5/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1971, renoveeritud, gaasipliit, uus ...

Продаётся двухкомнатная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира состоит ...

2
46.5 m²
21 000 € 452 €/m²

Ida-Virumaa, Lüganuse vald, Kiviõli linn, Soo tn 17

ÜÜRILE ANDA VALGUSKÜLLANE 2-TOALINE KORTER KIVIÕLI

Korrus 2/5, Korteriomand, paneelmaja, heas korras, vann, keskküte, mööbel, parkett, ...

ÜÜRILE ANDA VALGUSKÜLLANE 2-TOALINE KORTER KIVIÕLISKorteri kirjeldus.Üürile anda ...

2
45.9 m²
200 € 4.36 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Kalevi 35

Uued korterid Viljandi kesklinna lähedal Kantrekülas.

Korrus 1/2, Korteriomand, puitmaja, valmis, Õhk-vesisoojuspump, parkimine tasuta, ...

Müüa täielikult renoveeritud majas uued korterid!Korterelamu asub Viljandi kesklinna ...

2
42.2 m²
104 000 € 2 464 €/m²

Viljandimaa, Viljandi, Posti 15b

Uued korterid Viljandi kesklinnas!

Korrus 1/3, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2026, uus, kaugküte, tsentraalne vesi, ...

Aasta lõpuks valmib hubane ja moderne seitsme korteriga elamu Viljandi südalinnas. ...

2
41.4 m²
185 000 € 4 469 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%