Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 122
Näita kaardil
Kirjeldus

Võrumaa, Võru, Paju tn 20

3. korrus ja Tamula vaatega rõduga korter

Korrus 3/5, Korteriomand, ehitusaasta 1971, heas korras, induktsioonpliit, dušš, wc ja ...

Müüa renoveeritud korter äsja renoveeritud majas.Tamula järve ääres.Soe korter.Kolmas ...

1
26.7 m²
46 000 € 1 723 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Laki tn 24/2

LEPINGUTASU 125€ /TAGATIS 0€/TASUTA 24H JÕUSAAL

Ehitusaasta 2023, uus, induktsioonpliit, dušš, uus torustik, keskküte, avatud köök, ...

Stuudio Friends on loodud inimestele, kes soovivad stuudiot sõbraga või tuttavaga ...

1
22 m²
520 € 23.6 €/m²

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Kesklinn, Kalevi tn

Ela kesklinnas – kompaktne 1-toaline hea hinnaga!

1. korrus, Korteriomand, ehitusaasta 1977, keskmises seisukorras, wc ja vannituba ...

Üürile anda üks 1-toaline (25 m²) korter Tartu kesklinnas, Kalevi tänaval. Ühe toa üür ...

1
25 m²
275 € 11 €/m²

Võrumaa, Võru, Pikk 10

Avar ja valgusküllane korter Võru äärelinnas

Korrus 2/3, Korteriomand, renoveeritud, boiler, dušš, köök, avatud köök, külmik, mööbel, ...

Müüa renoveeritud ja väga heas seisukorras 1-toaline korter suurusega 32,6 m². Korter ...

1
32.6 m²
37 900 € 1 163 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Mahla tn 78

Korter on kohe sissekolimiseks vaba

Korrus 3/5, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1977, keskmises seisukorras, mööbel, ...

Registreerimine (sissekirjutus) on võimalik.KORTERÜürile anda 1-toaline korter ...

1
22.1 m²
330 € 14.9 €/m²
BRONEERITUD

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Vindi 16 (Broneeritud)

Vahendustasuta, soodsad kõrvalkulud!

Renoveeritud, elektripliit, dušš, boiler, keskküte, rõdu 3 m², avatud köök, külmik, ...

Lisainfo: rõdu, parkimine tasuta, sisseehitatud garderoobikapp, uus elektrijuhtmestik, ...

1
24 m²
390 € 16.3 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Mustamäe, Keskuse 6

Värskendusremonditud korter spordisõbrale Nõmme metsade kõrval.

Korrus 4/5, paneelmaja, ehitusaasta 1966, san. remont tehtud, gaasipliit, vann, ...

Üüriturule on kohe tulemas värske sanitaarremondi läbinud 1-toal korter, otse kauni ...

1
29.7 m²
395 € 13.3 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kadriorg, Faehlmanni 27

VÄGA ODAV! KIIRE! VABA!

Üürileping, puitmaja, keskmises seisukorras, elektripliit, boiler, dušš, elektriküte, ...

Üürile anda 1-toaline korter kesklinnas. Läheduses ühistranspordipeatus, kool, lastaed, turg, kauplus, kaubanduskeskus.Hind 180 eur + tagatisraha 180 eur + leping 180 eur.HELISTA JA TULE KOHE VAATAMA!Kinnisvara kiirost. Sobivusel teeme tehingu 7 PÄEVA jooksul!Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!www.MyFlat.eeMe aitame Teil müüa või vahetada kinnisvara lühikese aja jooksul ja maksimaalse kasuga.Meie korraldame kõik vajalikud ...

1
32 m²
179 € 5.59 €/m²

Harjumaa, Saku vald, Kurtna, Tiigi tn 12

Korter vabaneb mais!

Korrus 2/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1967, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Üürile anda värskelt renoveeritud, hubaselt sisustatud 1-toaline korter Kurtna ...

1
31 m²
350 € 11.3 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%