Uued kuulutused kohe Sinu postkasti!
Salvesta e-agent
Kuulutusi leitud 11 096
Näita kaardil
Kirjeldus

Ida-Virumaa, Narva, Vaksali tn 15

Renoveeritud korter meebli ja tehnikaga!

Korrus 1/4, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1963, renoveeritud, gaasipliit, dušš, ...

Продаётся уютная 2-комнатная реновированная квартира с мебелью и техникой. Квартира ...

2
38.5 m²
26 900 € 699 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Kesklinna piiril, Telliskivi tn 14

HEA ASUKOHT! KRISTIINE PIIRIL! UUS HIND!

Korrus 2/2, Korteriomand, puitmaja, ehitusaasta 1940, renoveeritud, keraamiline pliit, ...

Pelgulinna piirkonnas, seitsme minuti jalutuskäigu kaugusel loovlinnakust Telliskivi, on müügil hubane stuudiokorter.Korter müüakse koos mööbli ja tehnikaga, mis on fotodel näha.Väga madalad kommunaalkulud (26-29 eurot kuus) + elekter (elektriküte). Korteril on avatud planeering, aken avaneb maja hoovi, tänavamüra ei ole kuulda.Aknad on klaaspaketiga.Põrand on kaetud laminaadiga, vannituba on plaaditud.Köök on varustatud mööbli ja ...

1
20.3 m²
75 500 € 3 719 €/m²

Harjumaa, Tallinn, Kristiine, Lehe 27a

Korteriomand, valmis, elektripliit, dušš, kaugküte, avatud köök, külmik, parkimine ...

Anda üürile kõrgete lagedega avar korter. Korter asub soklikorrusel ja on eraldi ...

1
29 m²
360 € 12.4 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Põhja-Tallinn, Ilmarise kvartal, Põhja pst 23

Ainulaadne loft-korter Ilmarise kvartalis!

Korrus 1/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 1998, renoveeritud, dušš, keskküte, ...

Asukoht, mis räägib enda eest:Tallinna kesklinna Ilmarise kvartal asub ideaalses kohas, kus kõik oluline on jalutuskäigu kaugusel – Tallinna Vanalinn, Rotermanni kvartal, Kalamaja, sadam ning Porto Franco. Linnamelu ja mere lähedus loovad elukeskkonna, mida on raske ületada.Korter, mis eristub!See 45,1 m² suurune läbi kahe tasapinna planeeringuga loft pakub ruumikust ja iseloomu:Esimene tasapind: avatud köök-elutuba, koridor ja ...

2
45.1 m²
180 000 € 3 991 €/m²

1 Harjumaa, Tallinn, Nõmme, Valdeku tn 8a

Bürookorter koos suure terrassiga!

Korrus 1/2, Korteriomand, kivimaja, ehitusaasta 2025, uus, dušš, uus torustik, ...

Pakkuda müüa uue hoone I korrusel paiknev pind koos ainukasutuses oleva terrassiga Kesknõmmel!Eraldi sissepääsuga bürookorteril puhtalt köetavat pind 33,8m², lisaks puitaiaga piiratud terrass 17m². Soovi korral on võimalik soetada lisaks kõrval paiknev sama suur bürookorter hinnaga 139 000 eurot (kaks pinda kokku köetava pinnaga 67,6m²).Korteriomandi hinnale lisandub 15 000.- parkimiskoha tasu hoovis (kohustus osta 1 parkimiskoht). ...

2
50.8 m²
145 000 € 2 854 €/m²

Näidislaenumakse

Laenutähtaeg: 20 a
Sissemakse: 30%
Intress alates: 3,5%